Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kdy vyměnit rozvodový řemen Volvo V60?

Koupě automobilu je pro mnoho lidí velkým rozpočtem, přesto k němu budete muset přidat údržbu svého automobilu a za některé údržbářské práce může být účet docela vysoký. Je zřejmé, že si musíte položit otázku, kdy je nejlepší provést tyto opravy, a nedělat je „na nic“. Na této stránce vám vás ukážeme kdy vyměnit rozvodový řemen na svém Volvo V60? Z tohoto důvodu nejprve zjistíme, proč je důležité provést tento úkon údržby, kdy udělat rozvodový řemen vašeho Volvo V60 , pak vám poměrně rychle popíšeme, jak se tato výměna provádí, a nakonec, kolik stojí provedení rozvodového řemene Volvo V60.

Proč potřebujeme měnit rozvodový řemen an Volvo V60?

Jak jsme vám řekli v úvodu, výměna rozvodového řemene na a Volvo V60 představuje enormní rozpočet, takže zjišťujeme, že váháte, zda to udělat a umožnit vám zjistit hodnotu této opravy, takže vám poměrně rychle ukážeme, proč je tak důležité to udělat včas.

váš Volvo Činnost rozvodového řemene V60

Načasování a Volvo V60 má zásadní roli v hladkém chodu vašeho motoru. Je zřejmé, že to bude mít poslání synchronizovat ventily a písty a vytvořit spojení mezi vačkovým hřídelem, vodním čerpadlem, klikovým hřídelem a vstřikovacím čerpadlem . Umožní to motoru pracovat efektivně a vyhnout se jakémukoli riziku poškození motoru. Čím je vzdálenost, kterou vaše vozidlo ujede, tím menší bude váš pás při spuštění motoru.

Jaká jsou rizika, pokud se časovací řemen nezmění včas?

Problém s načasováním a Volvo V60 je, že je to uvnitř motoru. A proto na rozdíl od opasku na příslušenství není možné vizuálně zkontrolovat jeho stav. Můžete tedy věřit, že tento pás je jen nepodstatná součást, ale rizika, která podstupujete, pokud jej včas nevyměníte, jsou značná. Pokud načasování vašeho Volvo V60 se rozbije, u tohoto budete muset určitě vyměnit motor. Je zřejmé, že písty narazí na ventily a poškodí je a vačkový hřídel se také zlomí. Čím rychleji motor v okamžiku poruchy běží, tím závažnější jsou následky. Je to proto zásadní, aby se váš rozvodový řemen načasoval .

Weiterlesen:
Volvo V60, která zemře při jízdě

Kdy udělat rozvodový řemen jeho Volvo V60?

Nyní odpovíme na otázku, kterou si musíte všichni položit sami, kdy vyrobit rozvodový řemen a Volvo V60? Je potřeba vědět, že každý motor je jiný a jak jsme již dříve prozradili, výměna tohoto dílu nesmí chybět. Čím více postupujeme v čase, tím více výrobci vylepšují rozvodový řemen a obvykle tím novější Volvo V60 bude tím méně, že se budete muset starat o svůj opasek. Nicméně, podívej se na svůj Volvo Servisní knížka V60, abyste získali přesnou životnost a maximální počet najetých kilometrů, které můžete dosáhnout, než provedete časování . V průměru mají rozvodové řemeny a životnost 5 až 10 let a maximální počet najetých kilometrů mezi 80 000 a 200 000 km .

Jak vyměnit rozvodový řemen an Volvo V60?

Jako rozvodový řemen a Volvo V60 představuje vysoký rozpočet, lze racionálně uvažovat, zda to není možné změnit sám. Bohužel je velmi těžko přístupný a pouze ti nejzkušenější amatérští mechanici a nejvybavenější nástroje budou schopni tuto operaci zvážit, nicméně poměrně rychle ilustrujeme různé kroky, které je třeba provést při výměně tohoto rozvodového řemene:

 • Umístěte Volvo V60 na stojanech a v závislosti na vašem motoru možná budete muset sundat kolo. Vyjměte rozvodovky

  .

 • Chcete-li to provést, musíte si koupit časovací sadu, aby všechny prvky motoru zůstaly ve správné poloze, jinak se váš motor rozbije. Vyjměte ostatní součásti, které vás obtěžují (například tlumicí kladka).
 • Po uvolnění napínacích kladek vyjměte starý rozvod. Před umístěním nového musíte vyjmout všechny napínací válečky a vodní čerpadlo.
 • Umístěte nové vodní čerpadlo.
 • Namontujte nové napínací kladky, věnujte pozornost umístění každého z nich.
 • Nainstalujte novou distribuci vašeho Volvo V60 respektováním značek.
 • Napněte pás podle údajů výrobce.
 • Dejte zbytek dohromady.
 • Ověřte, že motor běží efektivně.
Weiterlesen:
Jak nainstalovat autorádio na můj Volvo V60?

Kolik to stojí výměna rozvodového řemene?

A nakonec se vám pokusíme dát představu o ceně, pokud chcete vyměnit rozvodový řemen vašeho Volvo V60 . Vezměte na vědomí, že pokud to uděláte u mechanika značky nebo v autocentru, jako je Feu Vert, cena se může hodně lišit, ale obecně odhadujeme, že cena distribuce se liší mezi 400 900 a XNUMX XNUMX EUR , v závislosti na místě, kde to děláte, a na vašem motoru. Vezměte na vědomí, že soupravy obsahují řemen, vodicí kladky a vodní čerpadlo.

Pokud máte nějaké další otázky týkající se Volvo V60, neváhejte se poradit s naším Volvo kategorie V60.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector