Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kdy vyměnit rozvodový řemen volvo v70?

Nákup auta je pro mnoho lidí velký rozpočet, nicméně k tomu si budete muset připočíst běžný servis vašeho auta a za některé běžné servisní úkony může být účet docela vysoký. Je proto logické si položit otázku, kdy je nejlepší čas tyto opravy provést a nedělat je „pro nic za nic“. Na této stránce vám to ukážeme kdy vyměnit rozvodový řemen na vašem volvo v70? Nejprve proto uvidíme, proč je nutné tuto rutinní službu dělat, kdy udělat rozvodový řemen vašeho volvo v70 , pak vám poměrně rychle vysvětlíme, jak se tato změna provádí, a nakonec, kolik stojí provedení rozvodového řemene volvo v70.

Proč potřebujeme vyměnit rozvodový řemen an volvo v70?

Jak jsme vás informovali v úvodu, výměna rozvodového řemene na a volvo v70 představuje enormní rozpočet, takže jsme zjistili, že se zdráháte to udělat a umožnit vám zjistit hodnotu této opravy, takže vám poměrně rychle ukážeme, proč je tak důležité to udělat včas.

váš volvo Objektiv rozvodového řemene v70

Načasování a volvo v70 má zásadní význam pro hladký chod vašeho motoru. Ve skutečnosti to bude mít poslání synchronizovat ventily a písty a vytvořit spojení mezi vačkovým hřídelem, vodním čerpadlem, klikovým hřídelem a vstřikovacím čerpadlem . Umožní to, aby motorová jednotka pracovala efektivně a zabránilo se jakémukoli riziku poškození motoru. Čím je vzdálenost, kterou vaše vozidlo ujede, tím menší bude váš pás při spuštění motorové jednotky.

Jaká jsou rizika, pokud se rozvodový řemen nevymění včas?

Problém s načasováním a volvo v70 je, že je to vnitřní jednotka motoru. V důsledku toho na rozdíl od opasku na příslušenství není možné vizuálně zkontrolovat jeho stav. Můžete se tedy domnívat, že tento řemen je jen nepodstatná součást, ale rizika, která podstupujete, pokud jej včas nevyměníte, jsou značná. Pokud načasování vašeho volvo v70 se rozbije, určitě budete muset vyměnit motor tohoto. Písty totiž narazí na ventily a poškodí je a vačkový hřídel se také zlomí. Čím rychleji motor v okamžiku poruchy běží, tím vážnější jsou výsledky. Je to proto prvotní, aby se váš časovací pás včas .

Weiterlesen:
Jak nastavit ruční brzdu volvo v70?

Kdy udělat rozvodový řemen jeho volvo v70?

Nyní odpovíme na otázku, kterou si musíte všichni položit sami, kdy vyrobit rozvodový řemen a volvo v70? Je potřeba vědět, že každá motorová jednotka je jiná a jak jsme již dříve prozradili, výměnu této součásti nesmíme vynechat. Čím více postupujeme v čase, tím více výrobci vylepšují rozvodový řemen a obvykle tím novější volvo v70 bude tím méně, že si budete muset dělat starosti o svůj opasek. Nicméně, podívejte se na své volvo Servisní knížka v70, abyste získali přesnou životnost a maximální kilometrový výkon, který můžete dosáhnout, než provedete načasování . V průměru mají rozvodové řemeny a životnost 5 až 10 let a maximální počet najetých kilometrů mezi 80 000 a 200 000 km .

Jak vyměnit rozvodový řemen an volvo v70?

Jako rozvodový řemen a volvo v70 představuje vysoký rozpočet, lze racionálně pochybovat, zda není možné jej vyměnit vlastními silami. Bohužel je velmi složitý přístup a pouze nejzkušenější amatérští mechanici a nejvybavenější nástroji budou schopni tuto operaci zvážit, přesto poměrně rychle popíšeme různé kroky, které je třeba provést při výměně tohoto rozvodového řemene:

 • Umístěte volvo v70 na stojanech a v závislosti na vaší motorové jednotce možná budete muset demontovat kolo. Demontujte rozvodovky

  .

 • Chcete-li to provést, musíte si koupit časovací sadu tak, aby všechny prvky motorové jednotky zůstaly ve správné poloze, v každém případě se vaše motorová jednotka rozbije. Odstraňte ostatní prvky, které vás obtěžují (například tlumicí kladka).
 • Po uvolnění napínacích válečků odstraňte staré rozvody. Před umístěním nového musíte vyjmout všechny napínací kladky a vodní čerpadlo.
 • Umístěte nové vodní čerpadlo.
 • Namontujte nové napínací kladky, věnujte pozornost umístění každého z nich.
 • Nainstalujte novou distribuci vašeho volvo v70 respektováním značek.
 • Napněte pás podle údajů výrobce.
 • Dejte zbytek dohromady.
 • Zkontrolujte, zda jednotka motoru běží efektivně.
Weiterlesen:
Jak opravit netěsnost převodovky volvo v70?

Změna rozvodového řemene, kolik to stojí?

A nakonec se vám pokusíme dát představu o ceně, pokud chcete vyměnit rozvodový řemen vašeho volvo v70 . Vezměte na vědomí, že pokud to uděláte v garáži značky nebo v autoservisu, jako je Feu Vert, může se cena značně lišit, ale obecně odhadujeme, že cena distribuce se pohybuje mezi 400 900 a XNUMX XNUMX EUR , podle místa, kde to děláte, a vaší motorové jednotky. Vezměte prosím na vědomí, že soupravy obsahují řemen, napínací kladky a vodní čerpadlo.

Pokud potřebujete více průvodců na volvo v70, přejděte na náš volvo kategorie v70.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector