Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Klimatizace v mém Volvo XC60 už není studená

Ať už se chcete v létě ochladit nebo vám pomůže vyčistit mlhu z čelního skla v zimě, klimatizace v automobilech se v poslední době stala téměř povinnou funkcí. Ale co když klimatizace v an Volvo XC60 už není studená? To je přesně otázka, na kterou se pokusíme odpovědět v tomto příspěvku. Nejprve se podíváme na různé problémy, které mohou bránit klimatizaci ve vašem Volvo XC60 se ochladí a nakonec se podíváme na řešení, která máte k dispozici, abyste tento problém vyřešili.

PROČ JE V MÉM KLIMATIZACE Volvo XC60 JIŽ NECHLADÍ?

Náš průvodce začneme příznaky, které mohou odůvodnit, že klimatizace vašeho Volvo XC60 už nechladí.

ŠPATNÝ ZÁPACH KLIMATIZACE v mém Volvo klimatizace XC60

Jedním z poměrně základních vodítek, které vás mohou upozornit na skutečnost, že vaše klimatizace nefunguje, je, že uvnitř vašeho motorového vozidla cítíte zatuchlý nebo vlhký zápach, a ano, nepříjemný zápach může být varováním před vadným systémem klimatizace. , může být věčný nebo jen přítomný, když zapnete klimatizaci. Chcete-li najít nápravu této poruchy, doporučujeme vám přečíst si naši příručku věnovanou špatným pachům klimatizace Volvo XC60.

HLUK KLIMATIZACE ZAPNUTÝ Volvo XC60

Jedním z dalších příznaků, které vás mohou informovat o nefunkční klimatizační jednotce, je to, že máte pocit, že se po zapnutí klimatizační jednotky objeví zvláštní hluk (neváhejte se dostat do větracích otvorů, abyste zkontrolovali jakýkoli podezřelý šum). Tento hluk může znamenat vadnou spojku klimatizace nebo vadný kompresor zákazníka.

ZTRÁTY TLAKU V KLIMATIZAČNÍM OKRUHU

Bez složitých mechanických znalostí je to docela těžké odhalit, ztráta tlaku v klimatizačním systému vašeho auta může skončit a vaše klimatizace už nebude chladná. Existuje několik možných motivů, jak tuto ztrátu tlaku provést, a jsou uvedeny níže:

  • Netěsnost výparů chladiva
  • nefunkční kompresor klimatizace
Weiterlesen:
Vibrace řazení zapnuté Volvo XC60?

KLIMATIZACE, KTERÁ na mém VŮBEC NEFUNGUJE Volvo XC60

Konečně je možné, že klimatizace ve vašem Volvo XC60 už není studený jen proto, že váš systém klimatizace přestal fungovat. Zde jsou různé kořeny klimatizačního systému, který již nefunguje:

  • Kompresorová kladka HS: Kompresor bude vypnutý a okruh bude zastaven.
  • Problém s přetlakem: Tím se zařízení spustí.
  • Vadný senzor: Stejně jako u přetlaku se klimatizace přepne do nouzového režimu.

JAK VYŘEŠÍM KLIMATIZACE NA SVÉM Volvo XC60 TO UŽ NECHLAZÍ?

Nyní, když jsme byli schopni vidět nejdůležitější spouštěče a Volvo XC60 klimatizační systém, který již nechladí, představíme vám různá řešení, která máte k dispozici . Nejprve byste měli vědět, že je klimatizační systém propracovaný a že samotné provádění oprav není vždy tím nejlepším nápadem, za předpokladu, že jste si jisti původem poruchy. Přesto zde jsou nejdůležitější možné opravy a odhad jejich nákladů.

První krok, před provedením jakékoli větší opravy, vyčistěte klimatizaci vašeho zařízení Volvo XC60, neváhejte a podívejte se na náš zaměřený obsah na toto téma.

Pokud to nestačí, odvzdušněte a doplňte chladicí kapalinu, která by vás měla stát kolem 100 eur.

Výměna spojky klimatizace: budete muset utratit asi 150 eur za autodíly a asi 100 eur více za práci.

Hledání a oprava netěsnosti klimatizace: na základě polohy netěsnosti vás to bude stát víceméně, počítejte v průměru 150/200 EUR, včetně doplňování klimatizace.

Výměna kondenzátoru klimatizace: budete muset počítat asi 200 eur.

Výměna plynového kompresoru klimatizace Volvo XC60 stojí asi 500 eur s prací.

Kdykoli budete mít další dotazy týkající se Volvo XC60, neváhejte se poradit s naším Volvo kategorie XC60.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector