Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Klimatizace v mém Volvo XC90 už není studená

Ať už se chcete ochladit v letním období nebo vám pomůže vyčistit mlhu z čelního skla v zimě, klimatizace se ve vozidlech stala v dnešní době téměř nezbytnou funkcí. Ale co když klimatizace v an Volvo XC90 už není studená? Přesně na tuto otázku se pokusíme odpovědět na této stránce. Nejprve se podíváme na různé problémy, které mohou bránit klimatizaci ve vašem Volvo XC90 před ochlazením a nakonec se podíváme na řešení, která máte k dispozici, jak se s tímto problémem vypořádat.

PROČ JE V MÉM KLIMATIZACE Volvo XC90 JIŽ NECHLADÍ?

Náš průvodce začneme příznaky, které mohou ospravedlnit, že klimatizace vašeho Volvo XC90 už nechladí.

ŠPATNÝ ZÁPACH KLIMATIZACE v mém Volvo klimatizace XC90

Jedním z poměrně běžných příznaků, které vás mohou upozornit na skutečnost, že vaše klimatizace nefunguje, je zatuchlý nebo vlhký zápach uvnitř vašeho motorového vozidla, a ano, nepříjemný zápach může být varováním o vadném systému klimatizace. , může být věčný nebo jen přítomný, když zapnete klimatizaci. Chcete-li najít nápravu tohoto selhání, doporučujeme vám projít si naši příručku věnovanou špatným pachům klimatizace Volvo XC90.

HLUK KLIMATIZACE ZAPNUTÝ Volvo XC90

Jedním z dalších ukazatelů, které vás mohou upozornit na nefunkční klimatizační zařízení, je to, že po zapnutí klimatizace se cítíte podivný hluk (neváhejte se dostat do větracích otvorů, abyste zkontrolovali jakýkoli podezřelý hluk). Tento hluk by mohl znamenat vadnou spojku klimatizace nebo vadný kompresor zákazníka.

ZTRÁTY TLAKU V KLIMATIZAČNÍM OKRUHU

Bez složitých mechanických dovedností je docela těžké to zjistit, ztráta tlaku v klimatizačním systému vašeho auta může skončit a vaše klimatizace už nebude chladná. Existuje několik možných motivů, jak tuto ztrátu tlaku provést, a jsou uvedeny níže:

  • Únik chladicích plynů
  • Nefunkční kompresor klimatizace
Weiterlesen:
Jak změnit parkovací světlo mého Volvo XC90?

KLIMATIZACE, KTERÁ na mém VŮBEC NEFUNGUJE Volvo XC90

Konečně je možné, že klimatizace ve vašem Volvo XC90 už není studený jen proto, že váš systém klimatizace již nefunguje. Zde jsou různé původy klimatizačního systému, který již nefunguje:

  • Kompresorová kladka HS: Kompresor bude vypnutý a okruh bude zastaven.
  • Problém s přetlakem: Tím se zařízení spustí.
  • Vadný senzor: Stejně jako u přetlaku se klimatizace přepne do nouzového režimu.

JAK VYŘEŠÍM KLIMATIZACE NA SVÉM Volvo XC90 TO UŽ NECHLAZÍ?

Nyní, když jsme byli schopni pozorovat nejdůležitější příčiny a Volvo Systém klimatizace XC90, který se již neochlazuje, vám ukážeme různá řešení, která máte k dispozici . Nejprve byste měli vědět, že klimatizační systém je komplikovaný a že samotné provádění oprav není vždy nejlepším nápadem za předpokladu, že jste si jisti původem poruchy. Zde jsou však nejdůležitější možné opravy a odhad jejich nákladů.

První krok, před provedením jakékoli větší opravy, vyčistěte klimatizaci vašeho zařízení Volvo XC90, neváhejte se podívat na náš zaměřený článek na toto téma.

Pokud to nestačí, odvzdušněte a doplňte chladicí kapalinu, která by vás měla stát kolem 100 eur.

Výměna spojky klimatizace: budete muset utratit asi 150 eur za autodíly a asi 100 eur více za práci.

Hledání a oprava úniku klimatizace: v závislosti na poloze úniku vás to bude stát víceméně, počítejte v průměru 150/200 EUR, včetně doplňování klimatizace.

Výměna kondenzátoru klimatizace: budete muset počítat asi 200 eur.

Výměna plynového kompresoru klimatizace zapnuta Volvo XC90 stojí asi 500 eur s prací.

Pokud potřebujete další tutoriály na Volvo XC90, přejděte k našemu Volvo kategorie XC90.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector