Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
3 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kontrolka žhavicí svíčky, která se rozsvítí při jízdě BMW X3

Nové světlo na palubní desce? Nechápete, proč se to nevypne … Je to normální, auto je složité a existují různé faktory, proč by se světlo mohlo rozsvítit. V případech, kdy váš kontrolka žhavicí svíčky se rozsvítí během jízdy BMW X3, it may possibly indicate several concerns. On this page, we will do everything we can to support you see things more clearly. First, we will find out how the preheating light on your BMW X3 funkce a pak různé důvody, proč se rozsvítí, když jedete

Jaký je můj cíl BMW X3 kontrolka žhavící svíčky?

Hlavním účelem světla motoru je žhavicí svíčka většinu času představuje žlutá cívka, je zajistit, aby vaše žhavicí svíčky správně fungovaly. Ve skutečnosti se musí rozsvítit při zapnutí BMW X3 to tell you that they are heating the intake air in your cylinders and must go out after a few moments when the engine is running. This preheat light is therefore not supposed to stay or come on while driving with your vehicle. Nevertheless, if it comes on while driving, it may reveal different troubles, we will try to describe the most important ones.

Co dělat, když se při jízdě na mém rozsvítí kontrolka žhavení BMW X3?

Světlo, které se rozsvítí při jízdě na vašem BMW X3 nebo kdykoli jindy, než když je motor nastartován, je určen k tomu, aby vás informoval o jiném problému, než jsou vaše zapalovací svíčky, zkontrolujeme to hned teď. V každém případě připojte své auto k diagnostickému nástroji, abyste mohli správně porozumět vysvětlení pro rozsvícení vašeho žhavícího světla.

My BMW X3 rozsvítí se kontrolka a já mám výpadek proudu

První možností je, že během jízdy zjistíte, že se vám rozsvítí kontrolka žhavicí svíčky BMW X3 and that you also encounter a loss of power. In such a case, several trouble can explain its lightning. Here is a list of the most important factors:

 • Vydání ventilu EGR, indeed, if you are affected a loss of power, it is possible that your EGR valve is clogged, in this instance, it is obvious that your preheat light comes on while driving on BMW X3 because it is one of the issue of which it is designed to notify you. Have the status of your valve examined
 • Problém spojený s přepadovým ventilem turbo, v této situaci ECU již nemůže regulovat vstupní tlak turbo, což může mít za následek posílení turba a narušení činnosti turbo.
 • Problém spojený s injekcí, buď vstřikovač, který zabavil, nebo vstřikovací čerpadlo, které je zničeno pilinami nebo jinými možnými cizími tělesy, které narušují jeho správnou funkci.
 • Konečně poslední problém, který by mohl vést k rozsvícení kontrolky žhavení na vašem BMW X3 spolu se ztrátou energie, je to vaše palivový filtr je příliš znečištěný, měli byste se setkat s trhnutím kvůli špatnému průtoku paliva v motoru.
Weiterlesen:
Problém se vstřikováním BMW X3, co dělat ?

Moje kontrolka žhavicí svíčky svítí nebo bliká, ale žádný rozdíl ve výkonu mé BMW X3

Na závěr vám uvedeme důvody, proč se na vašem rozsvítí kontrolka žhavicí svíčky BMW X3 aniž byste pocítili jakýkoli rozdíl ve výkonu nebo v chování vozidla. Ve většině případů se jedná o elektronický problém:

 • Relé žhavicích svíček nebo pojistky je třeba vyměnit, v případě potřeby otestovat a změnit.
 • Stykač / potenciometr na jednom z vašich pedálů (brzda, plynový pedál nebo spojka) selhal, často stačí k odstranění problému dostačující jednoduché zabavení.
 • Máte někde ve vašem elektrickém obvodu falešný kontakt, nejprve otestujte ostatní řešení, protože není snadné najít to sám, doporučujeme vám jít se svým mechanikem.
 • Vadný snímač tlaku vstřikování, chyba ECU

  V případě, že máte další dotazy týkající se BMW X3, neváhejte se poradit s naším BMW X3 kategorie.

 • Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector