Motoobleceni-kb.cz

Autoservis

Licenční smlouva

1. Definice „vlastníka“ – správce webu.
„Stránka“ je internetový projekt majitele – informační portál, na kterém se právě nacházíte.

„Uživatel“ znamená jakoukoli osobu, která kontaktuje, spojuje nebo pomáhá třetím stranám získat přístup k informacím nebo obsahu jakéhokoli druhu zveřejněným na webových stránkách Vlastníka. webová stránka.

2. obecný

2.1 Podmínky používání těchto webových stránek (dále jen „Podmínky“) se uzavírají mezi provozovatelem a každým uživatelem. PŘÍSTUP K JAKÉKOLI ČÁSTI WEBOVÉ STRÁNKY A ODKAZOVÁNÍ, CITOVÁNÍ NEBO PŘETISK MATERIÁLU Z WEBOVÝCH STRÁNEK PŘEDSTAVUJE VAŠI PRÁVNÍ SMLOUVU, ŽE BUDETE VÁZÁNI PODMÍNKAMI TÉTO SMLOUVY. Vlastníci a uživatelé jsou společně označováni jako „strany“.

3. Omezení odpovědnosti

3.1 VÝSLOVNĚ SOUHLASÍTE S TÍM, ŽE WEBU POUŽÍVÁTE NA VLASTNÍ RIZIKO. Informační materiál o lécích a jejich použití na webových stránkách má pouze informativní charakter a nelze jej použít jako návod pro vlastní diagnostiku a léčbu a lze jej použít pouze na předpis pod dohledem lékaře.

3.2 Uživatelé těchto stránek v jiných zemích by měli používat informace o lécích v souladu s předpisy platnými v daném regionu.

3.3 Správce stránek nenese odpovědnost za možná zdravotní rizika způsobená samoléčbou podle doporučení uvedených na stránce. Uživatel je výhradně odpovědný za jakákoli nedorozumění, která mohou vzniknout při prohlížení, čtení nebo kopírování jakéhokoli materiálu obsaženého na webových stránkách. Za použití těchto materiálů proto nemůže být odpovědný žádný subjekt ani jednotlivec. Za žádných okolností nebude odpovědnost za jakékoli důsledky přímo či nepřímo spojené s používáním informací obsažených na těchto stránkách převedena na vlastníka stránek a nemůže vést k soudnímu řízení.

3.4. SLUŽBY WEBOVÉ STRÁNKY JSOU POSKYTOVÁNY „TAK, JAK JSOU“, BEZ ZÁRUKY JAKÉHOKOLI DRUHU, AŤ UŽ VÝSLOVNÉ NEBO PŘEDPOKLÁDANÉ. Uživatel se dobrovolně vzdává odpovědnosti a odškodnění vlastníka stránek za škody, které mohly být způsobeny na zdraví Uživatele.

3.5. SPRÁVA STRÁNKY, JEJÍ PARTNEŘI NEBO ZAMĚSTNANCI NEZARUČUJÍ NEPŘERUŠENÝ NEBO BEZCHYBNÝ PROVOZ STRÁNKY. Rovněž nezaručuje, že z používání webové stránky nebo přesnosti a použitelnosti jejích materiálů budou získány jakékoli výsledky.

4. Změny obsahu webu

4.1 VŠECHNY INFORMACE A MATERIÁLY NA TÉTO STRÁNCE JSOU POSKYTOVÁNY BEZ ZÁRUKY PROTI CHYBĚ. Vlastník webových stránek si vyhrazuje právo kdykoli a bez upozornění upravit informace a materiály obsažené na těchto webových stránkách.

5. Ochranné známky

5.1 Ochranné známky a značky uvedené na těchto stránkách jsou majetkem příslušných vlastníků.

6. Změny Podmínek

6.1 Tato smlouva není smlouvou. Vlastník stránek si vyhrazuje právo upravit tuto smlouvu a zavést nové smlouvy. Tyto změny vstoupí v platnost okamžitě po jejich zveřejnění na webových stránkách. Vaše používání materiálů stránek po jakýchkoli změnách smlouvy představuje automatický souhlas.

7. Obrázky

7.1 Vzhledem k tomu, že všechny obrázky na našich stránkách se nacházejí prostřednictvím vyhledávačů, není možné předem určit, za jakých podmínek budou distribuovány a kdo jsou jejich tvůrci. Pokud jste držitelem autorských práv k obrázku použitému na stránce a máte stížnost na naše použití, kontaktujte nás. Odeberte prosím obrázek z našich stránek nebo dodržujte jejich podmínky použití.

Chcete-li tak učinit, kontaktujte nás a poskytněte nám informace o předmětu práv, informace o vlastníkovi práv a adresu stránky na našem webu, která obsahuje údaje porušující práva. Můžete nám napsat dopis vyplněním formuláře zpětné vazby.

8. Záznam videa

8.1 Všechna videa zveřejněná na této stránce pocházejí z www.youtube.com a jsou open source pro použití, pokud je poskytnut speciální kód přehrávače. Videa neukládáme přímo na naše servery. Jakékoli dotazy nebo stížnosti týkající se videomateriálu zveřejněného na našich stránkách by proto měly být směrovány na uživatele www.youtube.com, který zveřejnil materiál, ke kterému vlastníte autorská práva, nebo na správce webu www.youtube.com .youtube.com . udělat to.

Adblock
detector