Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Na jaké palivo Volvo V60?

Ať už jste si koupili nové auto, pronajali jste si ho na výlet jakéhokoli druhu, nebo jen chcete vědět, Jaké je pro vás nejlepší palivo Volvo V60? Přechod na benzinové čerpadlo je pro většinu z nás často dilema, proto se vám dnes pokusíme pomoci vědět jaké palivo si vybrat Volvo V60? Nejprve se podíváme na různé druhy paliva Volvo diesel V60 a za druhé, jaké palivo zvolit pro a Volvo benzín V60 .

Na jaké palivo použít Volvo diesel V60?

Začneme tedy tím, že se soustředíme na palivo pro dieselové motory Volvo V60. Je nutné vědět, že na rozdíl od benzínových motorů máte štěstí, všechna paliva jsou vhodná pro váš motor a neriskujete přehazování jednoho paliva před druhým. Mezi těmito dvěma druhy nafty, které najdete u benzínové pumpy, však existují rozdíly a nyní uvidíme, jak se liší.

Prémiová nafta pro Volvo Diesel V60 nebo B7

Takže začneme s prémiová nafta pro Volvo V60 , tato nafta je ta, kterou objevíme za nejlevnější , je tedy nutně nejoblíbenější mezi Volvo Ovladače V60 . Kromě přitažlivé ceny se skládá z přísad, jako jsou antikorozní látky nebo jiné detergenty, které budou zlepšit životnost vaší motorové jednotky a přijetí . Může obsahovat až 7% biopaliva.

Výborná nafta pro Volvo V60 nebo diesel B10

.

Nafta Excellium pro Volvo V60 nebo B10 je také jmenován diesel pro extrémní mrazy protože během zimy se přidávají konkrétní přísady pro boj proti zimním teplotám. Kromě toho byl vytvořen, aby předjel první naftu, takže se skládá z další přísady, které mu umožňují dále snižovat tření v motorové jednotce, a tím zlepšovat její výkon.

Weiterlesen:
Volvo Dotykový displej V60 nefunguje

Jaké palivo zvolit Volvo benzín V60?

Nyní přejdeme k technické části paliva pro Volvo V60 , ve skutečnosti je třeba vědět, že na základě roku vašeho Volvo V60 nebudete mít možnost využít všechna paliva přítomná na pumpě, zde je seznam dostupných paliv pro Volvo Benzin V60 a jejich specifika.

Benzín SP95 E5 pro Volvo V60

Palivo nejvíce využívané Volvo Majitelé benzínu V60, odpovídá většině benzínových automobilů vydáno po roce 1991 , je to nejlevnější a již se skládá z dostatečného množství přísad, které udržují jednotku motoru v dobrém provozním stavu.

Palivo SP95 E10 pro Volvo V60

O něco dražší než jeho minulá verze, SP95 E10 se liší od druhé verze přítomnost etanolu v množství asi 10% , což ji dává nižší difúze skleníkových plynů , to je přesto použitelný pouze tím Volvo V60 vynalezen po roce 2000. .

Palivo SP98 E5 pro Volvo V60

To je Palivo par excellence pro Volvo benzín V60 ve skutečnosti to jeho složení umožňuje evakuovat až 99% vnitřních usazenin spojených se spalováním motorové jednotky , je možné použít pro všechny automobily, které pochází z roku 1991, ale přesto je nejdražší ze všech dostupných .

E85 superetanolové palivo, E85

Poslední dostupné palivo pro vás Volvo V60 je E85 superethanol, ano skládá se z 85% bioethanolu a pouze 15 z SP95 , což z něj dělá méně znečišťující palivo, navíc je to nejlevnější díky daňovým výhodám. . Lze jej však použít POUZE od Volvo V60 se systémem „Flex-Fuel“. , před použitím ověřte, zda je váš vhodný.

Pokud chcete více průvodců na Volvo V60, přejděte k nám Volvo kategorie V60.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector