Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Na jaké palivo Volvo XC60?

Ať už jste si koupili nové vozidlo, pronajali jste si ho na výlet jakéhokoli druhu, nebo vás jen zajímá, Jaké je pro vás nejlepší palivo Volvo XC60? Přechod na benzinové čerpadlo je pro většinu z nás často dilema, proto se vám dnes pokusíme pomoci vědět jaké palivo si vybrat Volvo XC60? Nejprve se podíváme na různé druhy paliva Volvo Diesel XC60 a navíc jaké palivo zvolit pro a Volvo Benzín XC60 .

Na jaké palivo použít Volvo Diesel XC60?

Začneme tedy tím, že se podíváme na palivo pro dieselové motory Volvo XC60. Je důležité vědět, že na rozdíl od benzínových motorů máte štěstí, všechna paliva jsou vhodná pro váš motor a neriskujete tím, že budete upřednostňovat jedno palivo před druhým. Mezi oběma typy nafty, které najdete u benzínové pumpy, jsou však rozdíly a my se nyní podíváme, jak se liší.

Prémiová nafta pro Volvo Diesel XC60 nebo B7

Takže začneme s prémiová nafta pro Volvo XC60 , tato nafta je ta, kterou najdeme za cenu nejlevnějšího , je tedy vlastně nejoblíbenější mezi Volvo Xc60 ovladače . Kromě své lákavé ceny se vyrábí z přísad, jako jsou antikorozní činidla nebo jiné detergenty, které to budou zlepšit životnost vaší motorové jednotky a přijetí . Může obsahovat až 7% biopaliva.

Výborná nafta pro Volvo XC60 nebo diesel B10

.

Nafta Excellium pro Volvo XC60 nebo B10 je také známý jako diesel pro extrémní mrazy protože během zimy se zavádějí specifické přísady pro boj proti zimním teplotám. Kromě toho byl vytvořen tak, aby překročil první naftu, takže je tvořen další přísady, které mu umožňují dále snižovat tření v motorové jednotce a tím zlepšovat její výkon.

Weiterlesen:
Jak vyměnit moje brzdové destičky Volvo XC60?

Jaké palivo zvolit Volvo Benzín XC60?

Nyní se přesuneme k technické části paliva pro Volvo XC60 , ve skutečnosti je nezbytné vědět, že v závislosti na roce vašeho Volvo XC60 nebudete mít možnost využít všechna paliva přítomná na pumpě, zde je seznam dostupných paliv pro Volvo Benzín XC60 a jejich specifika.

Benzín SP95 E5 pro Volvo XC60

Nejpoužívanější palivo Volvo Majitelé benzínových XC60 se hodí k většině benzínových vozidel vydáno po roce 1991 , je to nejdostupnější a již se skládá z dostatečného množství přísad, které udržují motorovou jednotku v dobrém funkčním stavu.

Palivo SP95 E10 pro Volvo XC60

O něco dražší než jeho minulá verze, SP95 E10 se liší od druhé verze přítomnost etanolu v množství asi 10% , což ji dává nižší šíření skleníkových plynů , to je přesto použitelný pouze tím Volvo XC60 navržený po roce 2000. .

Palivo SP98 E5 pro Volvo XC60

To je Palivo par excellence pro Volvo Benzín XC60 ve skutečnosti to jeho složení umožňuje zbavit se až 99% vnitřních usazenin spojených se spalováním motorové jednotky , je možné jej použít pro všechna vozidla, která pochází z roku 1991, je však nejdražší ze všech dostupných .

E85 superetanolové palivo, E85

Poslední dostupné palivo pro vás Volvo XC60 je E85 superethanol tvořeno 85% bioethanolu a jen 15 z SP95 , což z něj dělá méně znečišťující palivo, navíc je to nejlevnější díky daňovým výhodám. . Lze jej však použít POUZE kolem Volvo XC60 se systémem „Flex-Fuel“. , před použitím ověřte, zda je váš vhodný.

Pokud máte další otázky týkající se Volvo XC60, neváhejte se poradit s naším Volvo kategorie XC60.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector