Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Na jaké palivo volvo xc70?

Pokud jste si právě koupili nové vozidlo, pronajali jste si ho na cestu jakéhokoli druhu nebo jen chcete vědět, Jaké je pro vás nejlepší palivo volvo xc70? Přechod na benzínovou pumpu je pro většinu z nás často dilema, proto se vám v tomto článku pokusíme pomoci vědět jaké palivo si vybrat volvo xc70? Nejprve se podíváme na různé druhy paliva volvo xc70 diesel, a za druhé, jaké palivo zvolit pro a volvo benzín xc70 .

Na jaké palivo použít volvo xc70 diesel?

Začneme tedy tím, že se soustředíme na palivo pro dieselové motory volvo xc70. Je nutné vědět, že na rozdíl od benzínových motorů máte štěstí, všechna paliva jsou kompatibilní s vaším motorem a neriskujete tím, že budete volit jedno palivo před druhým. Přesto jsou mezi dvěma typy nafty, které najdete u benzínky, rozdíly a my nyní zjistíme, jak se liší.

Prémiová nafta pro volvo diesel xc70 nebo B7

Takže začneme s prémiová nafta pro volvo xc70 , tato nafta je ta, kterou najdeme za cenu nejlevnějšího , je tedy vlastně nejlepší mezi volvo xc70 ovladače . Kromě své atraktivní ceny se skládá z přísad, jako jsou antikorozní činidla nebo jiné detergenty, které to budou zlepšit životnost vašeho motoru a jeho přijetí . Může obsahovat až 7% biopaliva.

Výborná nafta pro volvo xc70 nebo diesel B10

.

Nafta Excellium pro volvo xc70 nebo B10 se také nazývá diesel pro extrémní mrazy protože během zimy se přidávají specifické přísady pro boj proti zimním teplotám. Kromě toho byl vyvinut tak, aby překročil první naftu, takže se skládá z další přísady, které mu umožňují dále snižovat tření v motoru a zlepšovat tak jeho výkon.

Weiterlesen:
Jak připojit Android Auto k volvo xc70?

Jaké palivo vybrat volvo benzín xc70?

Nyní budeme přistupovat ke složitější části paliva pro volvo xc70 , v reálu je potřeba vědět, že podle roku tvého volvo xc70 nebudete mít možnost využít všechna paliva přítomná na pumpě, zde je seznam dostupných paliv pro volvo benzin xc70 a jejich specifika.

Benzín SP95 E5 pro volvo xc70

Palivo nejvíce využívané volvo majitelům benzínu xc70 se hodí k většině benzínových automobilů vydáno po roce 1991 , je to nejlevnější a již se skládá z dostatečného množství přísad, které udržují motor v dobrém funkčním stavu.

Palivo SP95 E10 pro volvo xc70

O něco dražší než předchozí verze se SP95 E10 liší od ostatních verzí přítomnost etanolu v množství asi 10% , což ji dává nižší difúze skleníkových plynů , to je přesto použitelný pouze tím volvo xc70 vynalezen po roce 2000. .

Palivo SP98 E5 pro volvo xc70

To je Palivo par excellence pro volvo benzín xc70 ve skutečnosti to jeho složení umožňuje evakuovat až 99% vnitřních usazenin spojených se spalováním motoru , je možné použít pro všechny automobily, které pochází z roku 1991, ale přesto je nejdražší ze všech dostupných .

E85 superetanolové palivo, E85

Poslední dostupné palivo pro vás volvo xc70 je E85 superethanol, ano tvořeno 85% bioethanolu a pouze 15 z SP95 , což z něj dělá méně znečišťující palivo, navíc je to nejlevnější díky daňovým výhodám. . Lze jej však použít POUZE od volvo xc70 se systémem „Flex-Fuel“. , před použitím zkontrolujte, zda je váš kompatibilní.

Máte-li jakékoli další dotazy týkající se volvo xc70, neváhejte se obrátit na naše volvo kategorie xc70.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector