Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Na jaké palivo Volvo XC90?

Pokud jste si právě koupili nové auto, pronajali jste si ho na výlet jakéhokoli druhu nebo se jen divíte, Jaké je pro vás nejlepší palivo Volvo XC90? Přechod na benzinové čerpadlo je pro většinu z nás často dilema, proto se vám dnes pokusíme pomoci vědět jaké palivo si vybrat Volvo XC90? K tomu se nejprve podíváme na různé druhy paliva Volvo Diesel XC90 a za druhé, jaké palivo zvolit pro a Volvo Benzín XC90 .

Na jaké palivo použít Volvo Diesel XC90?

Začneme tedy tím, že se zaměříme na palivo pro dieselové motory Volvo XC90. Je nutné vědět, že na rozdíl od zážehových motorů máte štěstí, všechna paliva jsou kompatibilní s vaším motorem a neriskujete při výběru jednoho paliva před druhým. Přesto jsou mezi dvěma typy nafty, které najdete u benzínky, rozdíly a my nyní zjistíme, jak se liší.

Prémiová nafta pro Volvo Diesel XC90 nebo B7

Takže začneme s prémiová nafta pro Volvo XC90 , tato nafta je ta, kterou najdeme za nejlevnější , je proto nutně nejoblíbenější mezi Volvo Motoristé XC90 . Kromě atraktivní ceny se skládá z přísad, jako jsou antikorozní činidla nebo jiné detergenty, které to budou zlepšit životnost vaší motorové jednotky a přijetí . Může obsahovat až 7% biopaliva.

Výborná nafta pro Volvo XC90 nebo diesel B10

.

Nafta Excellium pro Volvo XC90 nebo B10 je také jmenován diesel pro extrémní mrazy protože během zimy jsou jednotlivé přísady integrovány do boje proti zimním teplotám. Kromě toho byl vyvinut, aby předjel první naftu, takže se skládá z další přísady, které mu umožňují dále snižovat tření v motorové jednotce, a tím zlepšovat její výkon.

Weiterlesen:
Co způsobuje můj Volvo Přehřívá se XC90?

Jaké palivo vybrat Volvo Benzín XC90?

Nyní budeme přistupovat ke složitější části paliva pro Volvo XC90 , ve skutečnosti je nutné vědět, že v závislosti na ročníku vašeho Volvo XC90 nebudete mít možnost využít všechna paliva přítomná na pumpě, zde je seznam dostupných paliv pro Volvo Benzín XC90 a jejich specifika.

Benzín SP95 E5 pro Volvo XC90

Palivo nejvíce využívané Volvo Majitelé benzínu XC90 se hodí k většině benzínových automobilů vydáno po roce 1991 , je to nejlevnější a již obsahuje dostatek přísad, aby se vaše motorová jednotka udržovala v dobrém provozním stavu.

Palivo SP95 E10 pro Volvo XC90

O něco dražší než jeho minulá verze, SP95 E10 se liší od druhé verze přítomnost etanolu v množství asi 10% , což ji dává nižší šíření skleníkových plynů , to je však použitelný pouze tím Volvo XC90 vynalezen po roce 2000. .

Palivo SP98 E5 pro Volvo XC90

To je Palivo par excellence pro Volvo Benzín XC90 ve skutečnosti to jeho složení umožňuje evakuovat až 99% vnitřních usazenin spojených se spalováním motorové jednotky , je možné použít pro všechny automobily, které pochází z roku 1991, je však nejdražší ze všech dostupných .

E85 superetanolové palivo, E85

Poslední dostupné palivo pro vás Volvo XC90 je E85 superethanol tvořeno 85% bioethanolu a jen 15 z SP95 , což z něj dělá méně znečišťující palivo, navíc je to nejlevnější díky daňovým výhodám. . Lze jej však použít POUZE kolem Volvo XC90 se systémem „Flex-Fuel“. , před použitím ověřte, zda je váš kompatibilní.

Chcete-li získat další tipy na Volvo XC90, podívejte se na Volvo kategorie XC90.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector