Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Okno přilepené volvo v40, co mohu dělat?

Nicméně novější automobily jsou čím dál tím lépe izolovány, v létě jsou stále pece. Jedním z nejjednodušších způsobů, jak poměrně rychle rozptýlit toto teplo v létě nebo pomoci snížit mlhu v zimě, je otevřít okna, když řídíte. V některých případech však vaše okna se nemusí otevřít nebo se mohou zaseknout otevřít nebo zavřít . V tomto případě, co mám dělat, když mám okno přilepené na mém volvo v40? Přesně na to se dnes pokusíme odpovědět, nejprve zjistíme případ přilepeného ručního okna volvo v40 a za druhé případ elektrického okna.

Přilepené manuální okno volvo v40

Systémy mezi elektrickým oknem a manuálním oknem se však liší, pokud okno vašeho volvo v40 je zaseknutý v otevřené nebo zavřené poloze , po technické stránce se toho moc nezmění, ale v otevřené poloze je to nutně otravnější, riskujete, že vám auto ukradnou, nebo že projedete nepřízní počasí a že vnitřek vašeho volvo v40 plísní nebo má elektrické komplikace kvůli vlhkosti.

Proč je ruční okno mého volvo v40 zaseknutý?

Pokud jste v případě, kde ruční okno vašeho volvo v40 je zaseknutý buď v otevřené nebo uzavřené poloze, existují dva hlavní faktory, které vám mohou ukázat toto blokování:

 • Kabel regulátoru okna je zamotaný nebo poškozený: Zabráníte tak zdvihu nebo sklopení mechanismu z okna.
 • Těsnění nebo vodítka skla jsou poškozena: Zabrání vhodnému pohybu skla nahoru a dolů.

Jak otevřít zaseknuté ruční okno na mém volvo v40?

Nyní jsme zjistili, proč ruční okno vašeho volvo v40 je uzamčen v otevřené nebo zavřené poloze. Nyní budeme hovořit o řešeních, která máte k dispozici, abyste mohli odblokujte okno svého volvo v40 . Abyste toho dosáhli, nepotřebujete příliš pokročilé mechanické znalosti, manuální mechanismy jsou celkem jednoduché. Budeš muset Odstraňte těsnění ze svých dveří pro přístup k mechanismu stahování okna. Při vizuální kontrole poměrně rychle zjistíte, zda jsou některé části poškozené, jako jsou okenní podpěry nebo rameno páky, zda je zamotané lanko nebo zda jsou poškozeny kolejnice, které blokují okno vašeho volvo v40. Pokud se jedná pouze o kolejnice, můžete je zkusit vrátit na místo a promazat, jinak budete muset součást vyměnit, proto budete muset nejprve opatrně odstranit sklo, abyste se dostali k systémům, které mají být vyměněny opatrně.

Weiterlesen:
Jak opravit únik oleje na mém volvo v40?

Zaseknuté elektrické okno volvo v40

Nyní přejdeme k nejznámějšímu případu, a elektricky ovládané okno zablokováno volvo v40 . Je zřejmé, že elektrická okna jsou nutně složitější než okna manuální a v důsledku toho nutně přinášejí svůj podíl na dalších komplikacích.

Proč mám elektricky ovládané okno volvo v40 zaseknutý?

Začněme tedy možnými kořeny zablokovaného okna volvo v40:

 • Vadné motory navíječe oken: Je zřejmé, že je to jeden z nejzákladnějších důvodů selhání navíječe oken, protože tyto motory se časem unaví a mohou se stát nepoužitelnými. Obecně lze říci, že to můžete zjistit, protože než úplně rezignují, začnou se unavit a okno se zvedá stále méně a méně poměrně rychle.
 • Jeden z převodů systému zvedání oken zabrzdí nebo rozbije, v takovém případě byste si měli všimnout specifického hluku, když stisknete tlačítko zvedání okna.
 • Stejně jako u ručního stahování oken se může jeden z kabelů přetrhnout nebo zamotat do bubnu mechanismu, stejně tak byste měli zaznamenat hluk při aktivaci okna vašeho volvo v40

  .

 • Pojistka zvedacího okna je vadná, takže motor vašeho zvedacího okna není napájen volvo v40

  .

 • Ovládací knoflík je odpojený nebo vadný

Jak odemknu zaseknuté elektrické okno na mém volvo v40?

Nyní, když jsme objevili všechny možné motivy zablokovaného okna volvo v40, je čas, abychom vám pomohli tento problém vyřešit, v tomto článku jsou různé techniky, které budete moci použít k odblokování okna vašeho volvo v40:

 • Než začnete dělat cokoli jiného, ​​opatrně sejměte obložení dveří, aby nedošlo k rozbití svorek, které je drží na místě.
 • Jakmile jste před mechanismem, musíte vyzkoušet elektroinstalaci, odpojit napájecí kabely od motoru a pomocí voltmetru ověřit, že máte proud kolem 12 voltů při stisknutí tlačítka pro stahování okna. Pokud tomu tak není, budete se muset podívat na pojistku zdvihu okna na svém volvo v40, přečtěte si prosím náš článek, který vám pomůže jej najít. Pokud je vaše pojistka v dobrém stavu, zkontrolujte napájecí vodiče, jeden z nich musí být přerušen

  .

 • Pokud je zamotaný kabel, můžete to zkusit sami odstraněním skla z držáků, abyste jej vrátili na místo, jinak bude nutné jej vyměnit.
 • Ohledně motorové jednotky bude nejlepším řešením jednoduchá originální výměna, ve skutečnosti mrtvý motor nelze obnovit.
 • Pokud je to jedna z okenních podpěr, která je na vašem zlomená volvo v40, můžete je snadno změnit, protože se jednoduše připevní nebo přišroubují na vaše okno.
 • Pokud při zapnutí ovládacího knoflíku a kontrole všech elektrických připojení nenastane nic, odpojte ovládací knoflík, abyste zjistili, zda je správně připojen nebo není poškozen.
Weiterlesen:
Jak vyměnit žárovku potkávacího světla na mém volvo v40?

Teď to víte jak se zbavit zaseknutého okna volvo v40/strong, některé opravy jsou složitější než jiné, pokud je nedokážete provést sami, jděte za svým technikem, který je bude schopen udělat za vás.

Chcete-li najít další tipy na volvo v40, podívejte se na volvo kategorie v40.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector