Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Okno přilepené Volvo V60, co mohu dělat?

Přestože novější vozidla se zlepšují a lépe izolují, v létě jsou stále pecí. Jednou z nejjednodušších technik, jak v létě rychle rozptýlit toto teplo, nebo které vám pomohou zbavit se mlhy v zimě, je otevírání oken při řízení. Nicméně, často vaše okna se nemusí otevřít nebo se mohou zaseknout otevřít nebo zavřít . V tomto případě, co mám dělat, když mám okno přilepené na mém Volvo V60? Právě na to se dnes pokusíme odpovědět, nejprve zjistíme okolnost ručního okna přilepeného na Volvo V60 a za druhé okolnost elektrického ovládání oken.

Přilepené manuální okno Volvo V60

Systémy mezi elektrickým oknem a manuálním oknem se však liší, pokud okno vašeho Volvo V60 je zaseknutý v otevřené nebo zavřené poloze , po technické stránce toho moc nenahradí, ale v otevřené poloze je to vlastně otravnější, riskujete, že vám auto ukradnou, nebo že projedete nepřízní počasí a že vnitřek vašeho Volvo V60 plesniví nebo má elektrické problémy kvůli vlhkosti.

Proč je ruční okno mého Volvo V60 se zasekl?

Pokud jste za okolností, kde ruční okno vašeho Volvo V60 se zasekl v otevřené nebo uzavřené poloze existují dva hlavní motivy, které mohou toto blokování vysvětlit:

 • Kabel regulátoru okna je zamotaný nebo poškozený: Zabráníte tak systému zvednutí nebo sklopení okna.
 • Těsnění nebo vodítka skla jsou poškozena: Zabrání optimálnímu pohybu skla nahoru a dolů.

Jak otevřít zaseknuté ruční okno na mém Volvo V60?

Nyní jsme zjistili, proč ruční okno vašeho Volvo V60 je uzamčen v otevřené nebo zavřené poloze. Nyní budeme hovořit o řešeních, která máte k dispozici, abyste mohli odblokujte okno svého Volvo V60 . Abyste toho dosáhli, nepotřebujete příliš pokročilé mechanické znalosti, manuální mechanismy jsou ve skutečnosti celkem jednoduché. Budeš muset Odstraňte těsnění ze svých dveří pro přístup k systému stahování oken. Vizuální kontrolou rychle zjistíte, zda jsou některé prvky rozbité, jako jsou okenní podpěry nebo rameno páky, zda není zamotané lanko nebo zda jsou poškozeny kolejnice, které zablokují okno vašeho Volvo V60. Pokud se jedná pouze o kolejnice, můžete je zkusit vrátit na místo a namazat je, v každém jiném případě budete muset součást vyměnit, proto budete muset nejprve opatrně sejmout sklo, abyste se dostali k systémům, které budou bezpečně vyměněny.

Weiterlesen:
Volvo Dotykový displej V60 nefunguje

Zaseknuté elektrické okno Volvo V60

Nyní pojďme k nejznámějším okolnostem, a elektricky ovládané okno zablokováno Volvo V60 . Ve skutečnosti jsou elektrická okna ve skutečnosti složitější než okna manuální a v důsledku toho přinášejí svůj podíl na dalších problémech.

Proč mám elektricky ovládané okno Volvo V60 se zasekl?

Začněme tedy možným původem okna zablokovaného na Volvo V60:

 • Chybné motory navíječe oken: Ve skutečnosti je to jedna z nejčastějších příčin poruchy navíječe oken, protože tyto motory se časem unavují a mohou být znehodnoceny. Obecně to zjistíte, protože než se úplně pustí, začnou se unavovat a okno se zvedá stále méně a méně rychle.
 • Jeden z převodů systému zvedání oken zabrzdí nebo rozbije, v takovém případě byste si měli všimnout specifického hluku, když stisknete tlačítko zvedání okna.
 • Stejně jako u ručního stahování oken se může jeden z kabelů přetrhnout nebo zamotat do bubnu systému, navíc byste měli zaznamenat hluk při aktivaci okna vašeho Volvo V60

  .

 • Pojistka zvedacího okna je vadná, takže motor vašeho zvedacího okna není napájen Volvo V60

  .

 • Ovládací knoflík je odpojený nebo vadný

Jak odemknu zaseknuté elektrické okno na mém Volvo V60?

Nyní, když jsme objevili všechny možné motivy zablokovaného okna Volvo V60, je čas, abychom vám pomohli tento problém vyřešit, zde jsou různé techniky, které budete moci použít k odblokování okna vašeho Volvo V60:

 • Než začnete dělat cokoli jiného, ​​opatrně sejměte ozdobu dveří, aby nedošlo k rozbití svorek, které je drží na místě.
 • Jakmile jste před systémem, musíte otestovat elektroinstalaci, odpojit napájecí kabely od motoru a pomocí voltmetru zkontrolovat, zda máte proud kolem 12 voltů při stisknutí tlačítka zvedacího okna. Pokud tomu tak není, budete se muset podívat na pojistku zdvihu okna na svém Volvo V60, přečtěte si prosím náš článek, který vám pomůže jej najít. Pokud je vaše pojistka v dobrém stavu, zkontrolujte napájecí vodiče, jeden z nich musí být přerušen

  .

 • Pokud se jedná o kabel, který je zkroucený, můžete to vyzkoušet tím, že vyjmete sklo z jeho držáků, abyste jej vrátili na místo, v každém případě bude nutné jej vyměnit.
 • Pokud jde o motor, základní originální náhrada bude nejlepším řešením, ve skutečnosti mrtvá jednotka motoru není obnovitelná.
 • Pokud je to jedna z okenních podpěr, která je na vašem zlomená Volvo V60, můžete je snadno vyměnit, protože se jednoduše přicvaknou nebo přišroubují na vaše okno.
 • A konečně, pokud se nic neděje, když aktivujete ovládací knoflík a zkontrolovali jste všechna elektrická připojení, odpojte knoflík, abyste zjistili, zda je správně připojen nebo není poškozen.
Weiterlesen:
Kapota se mi přilepila Volvo V60, co mohu dělat?

Teď to víte jak se zbavit zaseknutého okna Volvo V60/strong, některé opravy jsou obtížnější než jiné, pokud se necítíte být schopni je udělat sami, zajděte za automechanikem, který je bude schopen udělat za vás.

Chcete-li najít další tipy na Volvo V60, podívejte se na Volvo kategorie V60.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector