Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Okno přilepené volvo v70, co mohu dělat?

I když jsou novější automobily čím dál tím lépe izolovány, v létě jsou to stále pece. Jednou z nejjednodušších technik, jak poměrně rychle rozptýlit toto teplo v létě nebo vám pomoci zbavit se mlhy v zimě, je otevřít okna za jízdy. Nicméně, často vaše okna se nemusí otevřít nebo se mohou zaseknout otevřít nebo zavřít . V tomto případě, co mám dělat, když mám okno přilepené na mém volvo v70? Přesně na to se dnes pokusíme odpovědět, nejprve zjistíme případ přilepeného ručního okna volvo v70 a za druhé případ elektrického okna.

Přilepené manuální okno volvo v70

Systémy mezi elektrickým oknem a manuálním oknem se však liší, pokud okno vašeho volvo v70 je zaseknutý v otevřené nebo zavřené poloze , po technické stránce se toho moc nezmění, ale v otevřené poloze je to nutně frustrující, riskujete, že vám auto ukradnou nebo projedete špatným počasím a že vnitřek vašeho volvo v70 plísní nebo má elektrické komplikace kvůli vlhkosti.

Proč je ruční okno mého volvo v70 zaseknutý?

Pokud jste v případě, kde ruční okno vašeho volvo v70 je zaseknutý v otevřené nebo uzavřené poloze existují dva hlavní motivy, které vám mohou ukázat toto blokování:

 • Kabel regulátoru okna je zamotaný nebo zlomený: Tím se zabrání tomu, aby mechanismus zvedl nebo sklopil okno.
 • Těsnění nebo vodítka skla jsou poškozena: Zabrání správnému pohybu skla nahoru a dolů.

Jak otevřít zaseknuté ruční okno na mém volvo v70?

Nyní jsme zjistili, proč ruční okno vašeho volvo v70 je uzamčen v otevřené nebo zavřené poloze. Nyní se zaměříme na odpovědi, které máte k dispozici, abyste mohli odblokujte okno svého volvo v70 . Abyste toho dosáhli, nepotřebujete příliš pokročilé mechanické znalosti, manuální mechanismy jsou ve skutečnosti zcela základní. Budeš muset vyjměte těsnění ze svých dveří pro přístup k mechanismu stahování okna. Vizuální kontrolou poměrně rychle zjistíte, zda jsou některé prvky rozbité, jako jsou okenní podpěry nebo rameno páky, zda není zamotané lanko nebo zda jsou poškozeny kolejnice, které zablokují okno vašeho volvo v70. Pokud se jedná pouze o kolejnice, můžete je zkusit vrátit na webovou stránku a promazat, jinak budete muset součást vyměnit, k tomu budete muset nejprve opatrně vyjmout sklo, abyste se dostali k systémům, které mají být vyměněny opatrně.

Weiterlesen:
Vibrace řazení zapnuté volvo v70?

Zaseknuté elektrické okno volvo v70

Nyní přejdeme k nejobecnějšímu případu, a elektricky ovládané okno zablokováno volvo v70 . Ve skutečnosti jsou elektrická okna nutně složitější než okna manuální, a proto nutně přinášejí svůj podíl na dalších komplikacích.

Proč mám elektricky ovládané okno volvo v70 zaseknutý?

Začněme tedy možnými kořeny zablokovaného okna volvo v70:

 • Vadné motory navíječe oken: Ve skutečnosti je to jedna z nejčastějších příčin selhání navíječe oken, protože tyto motory se časem unaví a mohou se stát nepoužitelnými. Obecně to můžete zjistit, protože než úplně rezignují, začnou se unavit a okno se zvedá stále méně a méně poměrně rychle.
 • Jeden z převodů systému zvedání oken zabrzdí nebo rozbije, v takovém případě byste měli při stisknutí tlačítka zvedání oken slyšet zvláštní hluk.
 • Stejně jako u ručního stahování oken se může jeden z kabelů přetrhnout nebo zamotat do bubnu mechanismu, stejně tak byste měli slyšet hluk při aktivaci okna vašeho volvo v70

  .

 • Pojistka zdvihu okna je vadná, takže motor vašeho zdvihu okna není napájen volvo v70

  .

 • Ovládací knoflík je odpojený nebo vadný

Jak odemknu zaseknuté elektrické okno na mém volvo v70?

Nyní, když jsme objevili všechny možné motivy zablokovaného okna volvo v70, je čas, abychom vám pomohli tento problém vyřešit, na tomto webu jsou různá opatření, která budete moci vložit na web, abyste odblokovali okno vašeho volvo v70:

 • Než začnete dělat cokoli jiného, ​​opatrně vyjměte obložení dveří, abyste zabránili roztržení sponek, které je drží na webu.
 • Jakmile jste před mechanismem, musíte vyzkoušet elektroinstalaci, odpojit napájecí kabely od motoru a pomocí voltmetru zkontrolovat, zda máte proud kolem 12 voltů při stisku tlačítka zvedacího okna. Pokud tomu tak není, budete se muset podívat na pojistku zdvihu okna na svém volvo v70, podívejte se prosím na náš obsah, který vám pomůže jej identifikovat. Pokud je vaše pojistka v dobrém stavu, zkontrolujte napájecí vodiče, jeden z nich musí být přerušen

  .

 • Pokud je to zamotaný kabel, můžete to zkusit odebráním skla z jeho držáků, abyste jej vrátili na webovou stránku, jinak bude nutné jej změnit.
 • Pokud jde o motorovou jednotku, základní originální náhrada bude tím nejlepším řešením, ve skutečnosti mrtvý motor nelze obnovit.
 • Pokud je to jedna z okenních podpěr, která je na vašem zlomená volvo v70, můžete je snadno změnit, protože jsou pouze přichyceny nebo přišroubovány na vaše okno.
 • Konečně, pokud se při aktivaci spínacího knoflíku nic nestane a zkontrolovali jste všechna elektrická připojení, vyjměte spínací knoflík, abyste zjistili, zda je správně připojen nebo zda není poškozen.
Weiterlesen:
Jak nainstalovat závěs na a volvo v70?

Teď to víte jak se zbavit zaseknutého okna volvo v70/strong, některé opravy jsou složitější než jiné, pokud je nezvládnete sami, jděte za automechanikem, který je bude schopen udělat za vás.

Pokud chcete více průvodců na volvo v70, přejděte na náš volvo kategorie v70.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector