Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Okno přilepené volvo v90, co mohu dělat?

Přesto jsou novější auta čím dál tím lépe izolována, v létě je v nich pořád dost horko. Jednou z nejjednodušších metod, jak poměrně rychle rozptýlit toto teplo v létě nebo pomoci snížit mlhu v zimě, je otevřít okna při řízení. Přesto v některých případech vaše okna se nemusí otevřít nebo se mohou zaseknout otevřít nebo zavřít . V tomto případě, co mám dělat, když mám okno přilepené na mém volvo v90? To je přesně to, na co se pokusíme odpovědět v tomto článku, nejprve uvidíme okolnost ručního okna přilepeného na volvo v90 a za druhé okolnost elektrického ovládání oken.

Přilepené manuální okno volvo v90

Mechanismy mezi elektrickým oknem a manuálním oknem se však liší, pokud okno vašeho volvo v90 je zaseknutý v otevřené nebo zavřené poloze , po technické stránce toho moc nenahradí, ale v otevřené poloze je to vlastně otravnější, riskujete, že vám auto ukradnou, nebo že budete trpět špatným počasím a že vnitřek vašeho volvo v90 plísní nebo má elektrické problémy kvůli vlhkosti.

Proč je ruční okno mého volvo v90 zaseknutý?

Pokud jste za okolností, kde ruční okno vašeho volvo v90 je zaseknutý v otevřené nebo uzavřené poloze existují dva nejdůležitější příčiny, které mohou toto blokování popsat:

 • Kabel regulátoru okna je zamotaný nebo zničený: Toto zabrání systému v zvedání nebo spouštění okna.
 • Těsnění nebo vodítka skla jsou rozbitá: Zabrání vhodnému pohybu skla nahoru a dolů.

Jak otevřít zaseknuté ruční okno na mém volvo v90?

Nyní jsme viděli, proč ruční okno vašeho volvo v90 je uzamčen v otevřené nebo zavřené poloze. Nyní probereme řešení, která máte k dispozici, abyste mohli odblokujte okno svého volvo v90 . Abyste toho dosáhli, nepotřebujete příliš pokročilé mechanické znalosti, manuální mechanismy jsou celkem jednoduché. Budeš muset vyjměte těsnění ze svých dveří pro přístup k systému stahování oken. Při vizuální kontrole poměrně rychle zjistíte, zda jsou některé části rozbité, jako jsou okenní podpěry nebo rameno páky, zda je zamotané lanko nebo zda jsou přerušené kolejnice, které blokují okno vašeho volvo v90. Pokud se jedná pouze o kolejnice, můžete je zkusit vrátit na web a promazat, jinak budete muset součást vyměnit, k tomu budete muset nejprve opatrně vyjmout sklo, abyste získali přístup k mechanismům, aby bylo možné správně vyměnit.

Weiterlesen:
Jak zapnout Start Stop volvo v90

Zaseknuté elektrické okno volvo v90

Nyní pojďme k nejobecnějším okolnostem, a elektricky ovládané okno zablokováno volvo v90 . Je zřejmé, že elektrická okna jsou ve skutečnosti obtížnější než okna manuální, a proto ve skutečnosti přinášejí svůj podíl na dalších problémech.

Proč mám elektricky ovládané okno volvo v90 zaseknutý?

Začněme tedy možným původem okna zablokovaného na volvo v90:

 • Vadné motory navíječe oken: Je zřejmé, že je to jeden z nejobecnějších faktorů selhání navíječe oken, protože tyto motory se časem unaví a mohou se stát nepoužitelnými. Obecně je to vidět, protože než se úplně uvolní, začnou se unavit a okno se zvedne méně a méně poměrně rychle.
 • Jeden z rychlostních stupňů systému zvedání oken zabrzdí nebo rozbije, v tomto případě byste měli při stisknutí tlačítka zvedání oken slyšet specifický hluk.
 • Stejně jako u ručního stahování oken se může jeden z kabelů přetrhnout nebo zamotat do bubnu systému, navíc byste měli slyšet hluk při aktivaci okna vašeho volvo v90

  .

 • Pojistka zdvihu okna je vadná, takže motor vašeho zdvihu okna není napájen volvo v90

  .

 • Ovládací knoflík je odpojený nebo vadný

Jak odemknu zaseknuté elektrické okno na mém volvo v90?

Nyní, když jsme viděli všechny možné motivy zablokovaného okna volvo v90, je čas, abychom vám pomohli tento problém vyřešit, zde jsou různé metody, které budete moci umístit na webovou stránku, abyste odblokovali okno vašeho volvo v90:

 • Než začnete dělat cokoli jiného, ​​opatrně vyjměte obložení dveří, abyste zabránili roztržení sponek, které je drží na webu.
 • Jakmile se dostanete před systém, musíte otestovat elektroinstalaci, odpojit napájecí kabely od motoru a pomocí voltmetru ověřit, že máte proud kolem 12 voltů při stisknutí tlačítka zvedacího okna. Pokud tomu tak není, budete se muset podívat na pojistku zdvihu okna na svém volvo v90, podívejte se prosím na náš obsah, který vám pomůže jej identifikovat. Pokud je vaše pojistka v dobrém stavu, zkontrolujte napájecí vodiče, jeden z nich musí být přerušen

  .

 • Pokud je to zamotaný kabel, můžete to zkusit odebráním skla z jeho držáků, abyste jej vrátili na webovou stránku, jinak bude nutné jej změnit.
 • Pokud jde o jednotku motoru, jednoduchá originální výměna bude tím nejlepším řešením, mrtvý motor samozřejmě nelze obnovit.
 • Pokud je to jedna z okenních podpěr, která je na vašem zlomená volvo v90, můžete je snadno vyměnit, protože se jednoduše přicvaknou nebo přišroubují na vaše okno.
 • Nakonec, pokud se po zapnutí spínacího knoflíku nic nestane a zkontrolovali jste všechna elektrická připojení, vyjměte spínací knoflík, abyste zjistili, zda je správně připojen nebo zda není rozbitý.
Weiterlesen:
volvo v90, který zrychluje sám

Teď to víte jak se zbavit zaseknutého okna volvo v90/strong, některé opravy jsou obtížnější než jiné, pokud se necítíte být schopni je udělat sami, jděte za svým automechanikem, který je bude schopen udělat za vás.

Chcete-li zjistit další tipy na volvo v90, podívejte se na volvo kategorie v90.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector