Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Okno přilepené Volvo Xc40, co mohu dělat?

Přestože jsou novější auta stále lépe a lépe izolována, v létě je v nich pořád dost horko. Jedním z nejjednodušších způsobů, jak poměrně rychle rozptýlit toto teplo během léta nebo vám pomoci odstranit mlhu v zimě, je otevřít okna, když řídíte. Nicméně, často vaše okna se nemusí otevřít nebo se mohou zaseknout otevřít nebo zavřít . V tomto případě, co mám dělat, když mám okno přilepené na mém Volvo Xc40? Právě na to se dnes pokusíme odpovědět, nejprve uvidíme případ nalepeného ručního okna Volvo Xc40, a za druhé případ elektricky ovládaného okna.

Přilepené manuální okno Volvo xc40

Systémy mezi elektrickým oknem a manuálním oknem se však liší, pokud okno vašeho Volvo Xc40 je zaseknutý v otevřené nebo zavřené poloze , po technické stránce se toho moc nezmění, ale v otevřené poloze je to vlastně dráždivější, riskujete, že vám auto ukradnou, nebo že vydržíte špatné počasí a že vám vnitřek Volvo Xc40 plesniví nebo má elektrické problémy kvůli vlhkosti.

Proč je ruční okno mého Volvo Zaseknutý Xc40?

Pokud jste v případě, kde ruční okno vašeho Volvo Xc40 se zasekl v otevřené nebo uzavřené poloze existují tyto dvě hlavní příčiny, které vám mohou ukázat toto zablokování:

 • Kabel regulátoru okna je zamotaný nebo poškozený: Zabráníte tak mechanismu ve zvedání nebo spouštění okna.
 • Těsnění nebo vodítka skla jsou poškozena: Zabrání optimálnímu pohybu skla nahoru a dolů.

Jak otevřít zaseknuté ruční okno na mém Volvo Xc40?

Nyní jsme viděli, proč ruční okno vašeho Volvo Xc40 je uzamčen v otevřené nebo zavřené poloze. Nyní se zaměříme na odpovědi, které máte k dispozici, abyste mohli odblokujte okno svého Volvo xc40 . Abyste toho dosáhli, nepotřebujete příliš pokročilé mechanické know-how, manuální mechanismy jsou velmi snadné. Budeš muset Odstraňte těsnění ze svých dveří pro přístup k mechanismu stahování okna. Vizuální kontrolou poměrně rychle zjistíte, zda jsou některé prvky zraněny, jako jsou okenní podpěry nebo rameno páky, zda není zamotané lanko nebo zda jsou poškozeny kolejnice, které zablokují okno vašeho Volvo Xc40. Pokud se jedná pouze o kolejnice, můžete je zkusit vrátit na webovou stránku a namazat ji, jinak budete muset součást vyměnit, proto budete muset nejprve opatrně odstranit sklo, abyste získali přístup k systémům, které mají být správně vyměněny.

Weiterlesen:
Vibrace zrychlení zapnuty Volvo Xc40, co dělat?

Zaseknuté elektrické okno Volvo xc40

Nyní pojďme k nejobecnějšímu případu, a elektricky ovládané okno zablokováno Volvo xc40 . Ve skutečnosti jsou elektrická okna ve skutečnosti složitější než okna manuální, a proto ve skutečnosti přinášejí svůj podíl na dalších problémech.

Proč mám elektricky ovládané okno Volvo Zaseknutý Xc40?

Začněme tedy možným původem okna zablokovaného na Volvo Xc40:

 • Vadné motory navíječe oken: Ve skutečnosti je to jeden z nejzákladnějších důvodů selhání navíječe oken, protože tyto motory se časem unaví a mohou se stát nepoužitelnými. Obecně je to vidět, protože než úplně rezignují, začnou se unavit a okno se zvedne méně a méně poměrně rychle.
 • Jeden z rychlostních stupňů systému zvedání oken zabrzdí nebo rozbije, v takovém případě byste měli při stisknutí tlačítka zvedání oken slyšet specifický hluk.
 • Stejně jako u ručního stahování oken se může jeden z kabelů přetrhnout nebo zamotat do bubnu mechanismu, navíc byste měli slyšet hluk při aktivaci okna vašeho Volvo xc40

  .

 • Pojistka zdvihu okna je vadná, takže motor vašeho zdvihu okna není napájen Volvo xc40

  .

 • Ovládací knoflík je odpojený nebo vadný

Jak odemknu zaseknuté elektrické okno na mém Volvo Xc40?

Nyní, když jsme viděli všechny možné motivy zablokovaného okna Volvo Xc40, je čas, abychom vám pomohli vyřešit tento problém, na této webové stránce jsou různé techniky, které budete moci vložit na webovou stránku pro odblokování okna vašeho Volvo Xc40:

 • Než začnete dělat cokoli jiného, ​​opatrně sejměte obložení dveří, aby nedošlo k rozbití svorek, které je drží na webu.
 • Jakmile jste před mechanismem, musíte vyzkoušet elektroinstalaci, odpojit napájecí kabely od motoru a pomocí voltmetru zkontrolovat, zda máte proud kolem 12 voltů při stisku tlačítka zvedacího okna. Pokud tomu tak není, budete se muset podívat na pojistku zdvihu okna na svém Volvo Xc40, podívejte se prosím na náš obsah, který vám pomůže jej najít. Pokud je vaše pojistka v dobrém stavu, zkontrolujte napájecí vodiče, jeden z nich musí být přerušen

  .

 • Pokud se jedná o kabel, který je zkroucený, můžete to zkusit tím, že odstraníte sklo z jeho držáků a vrátíte jej zpět na webovou stránku, jinak bude nutné jej vyměnit.
 • Pokud jde o motorovou jednotku, bude nejlepším řešením jednoduchá originální výměna, mrtvá motorová jednotka samozřejmě není obnovitelná.
 • Pokud je to jedna z okenních podpěr, která je na vašem zlomená Volvo Xc40, můžete je snadno vyměnit, protože se jednoduše přicvaknou nebo přišroubují na vaše okno.
 • Nakonec, pokud se nic nestane, když aktivujete ovládací knoflík a zkontrolovali jste všechna elektrická připojení, odpojte knoflík a zkontrolujte, zda je správně připojen nebo není poškozen.
Weiterlesen:
Kde najít pojistku pro airbag Volvo Xc40?

Teď to víte jak se zbavit zaseknutého okna Volvo Xc40/strong, některé opravy jsou složitější než jiné, pokud se necítíte být schopni je udělat sami, jděte za svým automechanikem, který je bude schopen udělat za vás.

Pokud chcete více průvodců na Volvo Xc40, přejděte k našemu Volvo kategorie Xc40.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector