Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Okno přilepené Volvo XC60, co mohu dělat?

Přestože novější automobily se zlepšují a jsou lépe izolovány, stále jsou během léta dost horké. Jedním z nejzákladnějších způsobů, jak rychle rychle odvádět toto teplo během léta nebo jak se v zimě zbavit mlhy, je otevřít okna, když jedete. Přesto v některých případech váš okna se nemusí otevřít nebo se mohou zaseknout otevřít nebo zavřít . V tomto případě, co mám dělat, když mám okno přilepené na mém Volvo XC60? Právě na to se dnes pokusíme odpovědět, nejprve zjistíme okolnost přilepeného ručního okna Volvo XC60 a za druhé okolnost elektrického ovládání oken.

Přilepené manuální okno Volvo XC60

Mechanismy mezi elektrickým oknem a manuálním oknem se liší, nicméně, pokud okno vašeho Volvo XC60 je zaseknutý v otevřené nebo zavřené poloze , po technické stránce se toho moc nezmění, ale v otevřené poloze je to vlastně více frustrující, riskujete, že vám auto ukradnou, nebo že vydržíte špatné počasí a že vám vnitřek Volvo XC60 plesniví nebo má elektrické komplikace v důsledku vlhkosti.

Proč je ruční okno mého Volvo Zaseknutý XC60?

Pokud jste za okolností, kde ruční okno vašeho Volvo XC60 se zasekl buď v otevřené nebo uzavřené poloze existují dva nejdůležitější důvody, které mohou toto blokování vysvětlit:

 • Kabel regulátoru okna je zamotaný nebo zlomený: Tím se zabrání systému v zvedání nebo spouštění okna.
 • Těsnění nebo vodítka skla jsou poškozena: Zabrání správnému pohybu skla nahoru a dolů.

Jak otevřít zaseknuté ruční okno na mém Volvo XC60?

Nyní jsme zjistili, proč ruční okno vašeho Volvo XC60 je uzamčen v otevřené nebo zavřené poloze. Nyní probereme řešení, která máte k dispozici, abyste mohli odblokujte okno svého Volvo XC60 . K tomu nepotřebujete příliš pokročilé mechanické porozumění, manuální mechanismy jsou ve skutečnosti velmi snadné. Budeš muset vyjměte těsnění ze svých dveří pro přístup k systému stahování oken. Vizuální kontrolou rychle zjistíte, zda jsou některé části zlomené, jako jsou okenní podpěry nebo rameno páky, zda není zamotané lanko nebo zda jsou poškozeny kolejnice, které zablokují okno vašeho Volvo XC60. Pokud se jedná pouze o kolejnice, můžete je zkusit vrátit na místo a promazat, jinak budete muset součást vyměnit, k tomu budete muset nejprve opatrně vyjmout sklo, abyste se dostali k mechanismům, které mají být správně vyměněny.

Weiterlesen:
Kde najít zapnutou pojistku počítadla kilometrů Volvo XC60?

Zaseknuté elektrické okno Volvo XC60

Nyní pojďme k nejznámějším okolnostem, a elektricky ovládané okno zablokováno Volvo XC60 . Ve skutečnosti jsou elektrická okna ve skutečnosti složitější než okna manuální, a proto ve skutečnosti přinášejí svůj podíl na dalších komplikacích.

Proč mám elektricky ovládané okno Volvo Zaseknutý XC60?

Začněme tedy možnými kořeny zablokovaného okna Volvo XC60:

 • Chybné motory navíječe oken: Ve skutečnosti je to jedna z nejzákladnějších příčin poruchy navíječe oken, protože tyto motory se časem unavují a mohou být znehodnoceny. Obecně to můžete zjistit, protože než se úplně pustí, začnou se unavovat a okno se zvedá stále méně a méně rychle.
 • Jeden z rychlostních stupňů systému zvedání oken zabrzdí nebo rozbije, v takovém případě byste měli při stisknutí tlačítka zvedání oken všimnout zvláštního hluku.
 • Stejně jako u ručního stahování oken se může jeden z kabelů přetrhnout nebo zamotat do bubnu systému, navíc byste měli zaznamenat hluk při aktivaci okna vašeho Volvo XC60

  .

 • Pojistka zdvihu okna je vadná, takže motor vašeho zdvihu okna není napájen Volvo XC60

  .

 • Ovládací knoflík je odpojený nebo vadný

Jak odemknu zaseknuté elektrické okno na mém Volvo XC60?

Nyní, když jsme objevili všechny možné příčiny zablokování okna Volvo XC60, je čas, abychom vám pomohli vyřešit tento problém, na tomto webu jsou různé postupy, které budete moci zavést pro odblokování okna vašeho Volvo XC60:

 • Než začnete dělat cokoli jiného, ​​opatrně vyjměte obložení dveří, aby nedošlo k rozbití svorek, které je drží na místě.
 • Jakmile jste před systémem, musíte otestovat elektroinstalaci, odpojit napájecí kabely od motoru a pomocí voltmetru zkontrolovat, zda máte proud kolem 12 voltů při stisknutí tlačítka zvedacího okna. Pokud tomu tak není, budete se muset podívat na pojistku zdvihu okna na svém Volvo XC60, přečtěte si prosím náš článek, který vám pomůže jej najít. Pokud je vaše pojistka v dobrém stavu, zkontrolujte napájecí vodiče, jeden z nich musí být přerušen

  .

 • Pokud se jedná o kabel, který je zkroucený, můžete to vyzkoušet tím, že vyjmete sklo z jeho držáků a vrátíte jej zpět na místo, jinak bude nutné jej vyměnit.
 • Pokud jde o motorovou jednotku, nejlepší původní náprava bude jednoduchá originální výměna, ve skutečnosti mrtvá motorová jednotka není zpětně získatelná.
 • Pokud je to jedna z okenních podpěr, která je na vašem zlomená Volvo XC60, můžete je snadno vyměnit, protože jsou pouze přicvaknuté nebo přišroubované na vaše okno.
 • A konečně, pokud se nic neděje, když zapnete ovládací knoflík a zkontrolovali jste všechna elektrická připojení, odpojte knoflík a zjistěte, zda je skutečně připojen nebo není poškozen.
Weiterlesen:
Jak mi sundáte krytku Volvo XC60?

Teď to víte jak se zbavit zaseknutého okna Volvo XC60/strong, některé opravy jsou složitější než jiné, pokud je nezvládnete sami, jděte za svým automechanikem, který je bude schopen udělat za vás.

Pokud potřebujete více průvodců na Volvo XC60, přejděte k našemu Volvo kategorie XC60.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector