Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Okno přilepené volvo xc70, co mohu dělat?

Přesto jsou novější automobily stále lépe a lépe izolované, v létě jsou stále pecemi. Jedním z nejjednodušších způsobů, jak poměrně rychle rozptýlit toto teplo v létě nebo vám pomoci zbavit se mlhy v zimě, je otevřít okna za jízdy. Někdy však vaše okna se nemusí otevřít nebo se mohou zaseknout otevřít nebo zavřít . V tomto případě, co mám dělat, když mám okno přilepené na mém volvo xc70? Právě na to se dnes pokusíme odpovědět, nejprve objevíme případ přilepeného ručního okna volvo xc70 a za druhé případ elektrického ovládání oken.

Přilepené manuální okno volvo xc70

Mechanismy mezi elektrickým oknem a manuálním oknem se však liší, pokud okno vašeho volvo xc70 je zaseknutý v otevřené nebo zavřené poloze , po technické stránce se toho moc nezmění, ale v otevřené poloze je to vlastně otravnější, riskujete, že vám auto ukradnou, nebo budete mít problémy se špatným počasím a že vnitřek vašeho volvo xc70 plísní nebo má elektrické problémy kvůli vlhkosti.

Proč je ruční okno mého volvo xc70 zaseknutý?

Pokud jste v případě, kde ruční okno vašeho volvo xc70 je zaseknutý buď v otevřené nebo uzavřené poloze, existují dva hlavní důvody, které vám mohou ukázat toto zablokování:

 • Kabel regulátoru okna je zamotaný nebo zničený: Tím se zabrání systému v zvedání nebo spouštění okna.
 • Těsnění nebo vodítka skla jsou poškozena: Zabrání správnému pohybu skla nahoru a dolů.

Jak otevřít zaseknuté ruční okno na mém volvo xc70?

Nyní jsme viděli, proč ruční okno vašeho volvo xc70 je uzamčen v otevřené nebo zavřené poloze. Nyní se zaměříme na alternativy, které máte k dispozici, abyste mohli odblokujte okno svého volvo xc70 . Abyste toho dosáhli, nepotřebujete příliš pokročilé mechanické know-how, manuální mechanismy jsou zcela základní. Budeš muset vyjměte těsnění ze svých dveří pro přístup k systému stahování oken. Při vizuální kontrole poměrně rychle zjistíte, zda jsou některé prvky zraněny, jako jsou okenní podpěry nebo rameno páky, zda je kabel zamotaný nebo zda jsou poškozeny kolejnice, které blokují okno vašeho volvo xc70. Pokud se jedná pouze o kolejnice, můžete je zkusit vrátit na místo a promazat, v každém jiném případě budete muset součást vyměnit, proto budete muset nejprve opatrně vyjmout sklo, abyste se dostali k mechanismům, které mají být vyměněny bezpečně .

Weiterlesen:
Kde najdu zapnutou pojistku klaksonu volvo xc70?

Zaseknuté elektrické okno volvo xc70

Nyní pojďme k nejzákladnějšímu případu, a elektricky ovládané okno zablokováno volvo xc70 . Ve skutečnosti jsou elektrická okna ve skutečnosti složitější než okna manuální, a proto ve skutečnosti přinášejí svůj podíl na dalších problémech.

Proč mám elektricky ovládané okno volvo xc70 zaseknutý?

Začněme tedy možnými kořeny zablokovaného okna volvo xc70:

 • Vadné motory navíječe oken: Ve skutečnosti je to jeden z nejobecnějších faktorů selhání navíječe oken, protože tyto motory se časem unaví a mohou se stát nepoužitelnými. Obecně to můžete zjistit, protože než úplně rezignují, začnou se unavit a okno se zvedá stále méně a méně poměrně rychle.
 • Jeden z převodů systému zvedání oken zabrzdí nebo rozbije, v tomto případě byste si měli všimnout specifického hluku, když stisknete tlačítko zvedání okna.
 • Stejně jako u ručního stahování oken se může jeden z kabelů přetrhnout nebo zamotat do bubnu systému, stejně tak byste měli zaznamenat hluk při aktivaci okna vašeho volvo xc70

  .

 • Pojistka zvedacího okna je vadná, takže motor vašeho zvedacího okna není napájen volvo xc70

  .

 • Ovládací knoflík je odpojený nebo vadný

Jak odemknu zaseknuté elektrické okno na mém volvo xc70?

Nyní, když jsme viděli všechny možné příčiny zablokování okna volvo xc70, je čas, abychom vám pomohli tento problém vyřešit, zde jsou různé metody, které budete moci zavést k odblokování okna vašeho volvo xc70:

 • Než začnete dělat cokoli jiného, ​​opatrně vyjměte obložení dveří, aby nedošlo k rozbití svorek, které je drží na místě.
 • Jakmile se dostanete před systém, musíte otestovat elektroinstalaci, odpojit napájecí kabely od motoru a pomocí voltmetru ověřit, že máte proud kolem 12 voltů při stisknutí tlačítka zvedacího okna. Pokud tomu tak není, budete se muset podívat na pojistku zdvihu okna na svém volvo xc70, podívejte se prosím na náš obsah, který vám pomůže jej identifikovat. Pokud je vaše pojistka v dobrém stavu, zkontrolujte napájecí vodiče, jeden z nich musí být přerušen

  .

 • Pokud je to zamotaný kabel, můžete vyzkoušet sami odebráním skla z jeho držáků, abyste jej mohli vrátit zpět na místo, v každém případě bude nutné jej vyměnit.
 • Pokud jde o motorovou jednotku, nejlepším řešením bude jednoduchá originální výměna, ve skutečnosti mrtvou motorovou jednotku nelze obnovit.
 • Pokud je to jedna z okenních podpěr, která je na vašem zlomená volvo xc70, můžete je snadno vyměnit, protože se jednoduše přicvaknou nebo přišroubují na vaše okno.
 • Nakonec, pokud se po zapnutí spínacího knoflíku nic nestane a zkontrolovali jste všechna elektrická připojení, vyjměte spínací knoflík, abyste zjistili, zda je správně připojen nebo zda není poškozen.
Weiterlesen:
Jak nahradit můj volvo Baterie pro klíčovou kartu xc70?

Teď to víte jak se zbavit zaseknutého okna volvo xc70/strong, některé opravy jsou složitější než jiné, pokud se necítíte být schopni je udělat sami, jděte za svým automechanikem, který je bude schopen udělat za vás.

Pokud potřebujete další tutoriály na volvo xc70, přejděte na náš volvo kategorie xc70.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector