Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
5 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Oranžová světla Tesla Model S který zůstává zapnutý

Údržba vašeho automobilu je něco, co musíme udělat všichni, abychom se pokusili maximalizovat životnost vašeho auta a vyhnuli se neočekávaným účtům, ale i když provádíte servis vašeho automobilu, můžete stále vidět výstražnou kontrolku na palubní desce. Dnes se vám pokusíme pomoci zjistit, proč an oranžové světlo na vašem Tesla Model S přichází. Abychom toho dosáhli, nejprve zjistíme, jaká oranžová kontrolka na vás svítí Tesla Model S označuje a následně zkontrolujeme různá rozsvícená oranžová světla Tesla Model S které existují a jejich význam.

Význam oranžového světelného indikátoru Tesla Model S

Nejprve se pokusíme vysvětlit vám různé informace, které vám může vaše oranžové světlo předat. Nejsou jen oranžová světla na vašem Tesla Model S , ale také zelená a červená světla. Zelená světla jsou ve většině případů ukazují světla , indikují, kdy řidič aktivuje možnost (jako je dálkové světlo zapnuto nebo eko režim zapnuto). Světlo, které byste měli být opatrní, je červené světlo svítí Tesla Model S , ve skutečnosti, pokud zjistíte, že tento typ světla přichází na palubní desku, budete muset okamžitě vypněte motor , samozřejmě, nezbavujte se svého vozu uprostřed dálnice a počkejte, až budete ve vhodném prostoru. Toto světlo ve většině případů ohlašuje nezbytnou poruchu.

K dispozici je také další specifičnost vaše oranžová světla Tesla Model S , mohou být buď blikající nebo opravené . Pokud je oranžová na vás bliká kontrolka Tesla Model S , informuje vás o závažném problému, že pokud oranžová kontrolka vašeho motorového vozidla svítí trvale, v tomto případě se jedná o klasický problém. A konečně, pokud oranžová kontrolka zůstane nehybná, ale má tendenci zhasnout po problému, i když se nazývá stealth problém, budete muset sledovat vývoj tohoto poškození, abyste věděli, zda se problém vyřeší sám nebo ne.

Weiterlesen:
Tesla Model S který zemře při jízdě

Rozsvítí se různá oranžová světla Tesla Model S

.

Nyní budeme jeden po druhém popisovat výklad oranžových světel na vašem Tesla Model S , které vám pomohou určit chybu nebo problém, se kterým zápasíte.

Oranžový indikátor ve tvaru pružiny zapnutý Tesla Model S

Pokud identifikujete oranžovou pružinu světlo na Tesla Model S , neznamená to problém, ale pouze začínají žhavicí svíčky . Je přítomen pouze na dieselové motory a v tuto chvíli se zapojí když zapnete zapalování , před spuštěním motoru musíte počkat, až zhasne.

Svítí oranžové brzdové světlo Tesla Model S

Tento oranžové kruhové průzor obklopené pomlčkami , informuje vás opotřebení brzdových destiček . V tuto chvíli není nic alarmujícího, ale měli byste rychle přemýšlet o výměně brzdových destiček, v každém případě ztratíte brzdnou sílu a riskujete poškození jiných částí.

Svítí oranžová varovná kontrolka ABS Tesla Model S

Tento oranžová varovná kontrolka ABS vás informuje o poruše systému ABS na vašem Tesla Model S . Věnujte tedy pozornost brzdění, může se stát, že nefunguje protiblokovací brzdový systém. Pokud byste chtěli více informací o rozsvícené kontrolce ABS Tesla Model S, projděte si prosím naši stránku s obsahem na toto téma, která vám pomůže tento problém vyřešit.

Oranžová kontrolka tlaku v pneumatikách svítí Tesla Model S

Toto světlo je symbolizováno vykřičníkem uprostřed kruhu, který není zcela uzavřen nahoře a s pupínky na jeho spodní části. Tento svítí oranžové světlo Tesla Model S , znamená, jak název napovídá, že máte nedostatek tlaku v jedné nebo více pneumatikách, neváhejte a vyhledejte radu na naší obsahové stránce ohledně rozsvícení kontrolky tlaku v pneumatikách Tesla Model S pro všechna řešení spojená s tímto problémem.

Oranžová kontrolka motorové jednotky Tesla Model S

Tento oranžová Tesla Model S znamená, že jeho název napovídá, že jste se setkali problém s motorovou jednotkou na motorovém vozidle . ve většině případů spojené s injektáží nebo znečištěním. Chcete-li mít informace o rozsvícené kontrolce motoru Tesla Model S, neváhejte a vyhledejte na této stránce s obsahem radu ohledně tohoto problému a získejte podrobná řešení tohoto problému.

Weiterlesen:
Jak odstranit zadní sedadlo Tesla Model S ?

Svítí oranžová kontrolka ESP Tesla Model S

Tento oranžové světlo s klouzavým motorovým vozidlem znamená, že máte poruchu systému korekce jízdního pruhu , tak si dejte pozor v zatáčkách, radíme rychle za svým technikem.

Oranžová kontrolka airbagu svítí Tesla Model S

Tento oranžové světlo na xXX označuje nebezpečí, že se airbag nespustí v případě nehody nebo nefunkčního zádržného systému bezpečnostního pásu, nezapomeňte jej rychle zkontrolovat.

svítí oranžová kontrolka posilovače řízení Tesla Model S

Tento oranžové světlo znamená poruchu systému posilovače řízení, měli byste mít větší potíže s otáčením volantu.

Oranžová kontrolka palivoměru Tesla Model S

V případě, že na vašem svítí oranžová kontrolka paliva Tesla Model S , to znamená, že vy jsou v rezervě , budete muset rychle naplnit. Chcete-li vědět, kolik kilometrů můžete s vaším minimem ujet Tesla Model S, podívejte se na naši obsahovou stránku tohoto tématu.

Ostatní oranžové kontrolky svítí Tesla Model S

Na palubní desce mohou být další oranžové kontrolky Tesla Model S, většina z nich vás upozorní na neurgentní závadu, ale měli byste si je rychle uvědomit a ověřit si jejich zdroj. Ověřte si ve své příručce k vozidlu body významů těchto oranžových světel na motorovém vozidle .

V případě, že máte další dotazy týkající se Tesla Model S, neváhejte se poradit s naším Tesla Model S kategorie.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector