Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Přilepený stěrač Volvo V50

Dnes se opět pokusíme pomoci vám s nápravou drobných problémů spojených s vaším motorovým vozidlem. Nedávno jsme viděli, jak odblokovat dvířka palivové nádrže nebo víčko nádrže, dnes se podíváme na nepříjemný problém, který může být nebezpečný za špatných povětrnostních podmínek, když jsme obětí přilepený stěrač Volvo V50 . A abychom to napravili, nejprve se pokusíme zjistit, proč jsou stěrače na vašem Volvo V50 zůstávají zaseknuté a za druhé, jak je odblokovat.

Proč stěrač mého Volvo Zůstane V50 přilepená?

Takže začneme s obsahem důvodů přilepené stěrače vašeho Volvo V50 . Nejprve se podíváme na přední stěrače a podruhé na zadní stěrač.

Proč mám přední stěrače Volvo V50 zaseknutý v horní nebo dolní poloze?

Projdeme jeden po druhém různé problémy, které mohou spustit přední stěrače vašeho Volvo V50 se zaseknout :

  • Jedna z nejobecnějších příčin uvíznutí předních stěračů na vašem Volvo V50 je spojen s motorem, který je pohání, ve skutečnosti mohou tyto motory časem ztrácet výkon a nakonec je potřeba je vyměnit. Měl by jsi před úplným zablokováním stěračů čelního skla zjistěte, že pracují mnohem pomaleji.
  • Méně obecný, ale stále se může stát, je to, že vaše lišty předních stěračů jsou zablokovány kvůli předmětu, který brání jejich působení v práci, prozkoumejte až k ose lišt.
  • Pokud nedochází k mazání, zjistíte, že přední stěrače jdou pomaleji, poměrně rychle zkontrolujte spouštění problémů, jinak budou motory vynuceny a poškozeny.
  • Je možné, že přední stěrače vašeho Volvo V50 nemusí fungovat kvůli vadnému komodu. Abyste to mohli vyhodnotit, musíte odpojit výstupní vodiče a propojit je dohromady, pokud fungují stěrače, za problém je zodpovědný komodo.
  • Konečně poslední příležitost, vaše přední stěrače Volvo V50 jsou zablokovány kvůli výpadku napájení, takže budete muset zkontrolovat dvě autodíly, relé a pojistku.
Weiterlesen:
Kontrolka motoru zůstane svítit Volvo V50

Proč mám zadní stěrač? Volvo V50 se zasekl?

týkající se přilepený stěrač zadního okna vašeho Volvo V50 , původ vašich problémů je víceméně stejný. Přestože na zadní části vašeho motorového vozidla je pouze jedna lišta stěrače, stále existují některé vyhrazené autodíly, které mohou způsobit problémy právě na zadním čelním skle vašeho vozidla. Volvo V50. Nezapomeňte tedy provést stejná vyšetřování jako v předchozí složce tohoto obsahu.

Co mohu udělat pro odemknutí stěrače na mém Volvo V50?

Nakonec, abychom provedli tuto druhou část, uvidíme, jaká řešení máte k dispozici, abyste se ujistili, že stěrače jsou na vašem Volvo V50 jsou odemčeny a že opět fungují správně.

Jak odemknout stěrače mého Volvo V50?

Pokud se jedná o přední stěrače nebo zadní stěrač, řešení budou stejná a postupně je nastíníme v této komponentě, je na vás, abyste je přizpůsobili komponentě, která se vás týká. Pokud máte jiné problémy s blokováním, jako jsou přilepená dvířka palivové nádrže Volvo V50, neváhejte a prostudujte si náš článek o tomto problému.

  • V takovém případě budete muset identifikovat motor, poté odpojit napájecí kabely tohoto (pozor, musí jich být několik spojených s různými rychlostmi zametání), poté odstranit kartáče a táhlo. Nakonec budete muset odšroubovat tyto kotvící body, které jsou obvykle upevněny na silentblocích, a znovu namontovat nový motorek stěračů na vašem Volvo V50

    .

  • V tomto scénáři bude velmi snadné, ale drahé, vyměnit své zboží, součástka obvykle stojí kolem 200 EUR, jakmile bude testováno, budete moci své zboží rozebrat odstraněním krytu ze zadní části volantu a odpojením a při vyjmutí pomocí upevňovacích šroubů budete muset novou sestavit znovu.
  • Volvo Stěrač V50 zablokován kvůli výpadku napájení: V tomto posledním scénáři budete muset identifikovat zdroj poruchy (pojistku nebo relé) a vyměnit vadnou součást
Weiterlesen:
Jak vypnout kontrolku motoru Volvo V50?

.

Chcete-li najít další tipy na Volvo V50, podívejte se na Volvo kategorie V50.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector