Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Přilepený stěrač volvo v70

Dnes se opět pokusíme pomoci vám opravit drobné komplikace související s vaším vozem. Nedávno jsme viděli, jak odblokovat dvířka palivové nádrže nebo víčko nádrže, dnes se zaměříme na nepříjemný problém, který může být nebezpečný za špatných povětrnostních podmínek, když jsme obětí přilepený stěrač volvo v70 . A abychom na to odpověděli, nejprve se pokusíme pochopit, proč jsou stěrače na vašem volvo v70 zůstávají zaseknuté a za druhé, jak je odblokovat.

Proč stěrač mého volvo v70 zůstat zaseknutý?

Takže začneme náš článek s důvody přilepené stěrače vašeho volvo v70 . Nejprve se soustředíme na přední stěrače a podruhé na zadní stěrače.

Proč mám přední stěrače volvo v70 zaseknutý v horní nebo dolní poloze?

Projdeme jeden po druhém různé komplikace, které mohou spustit přední stěrače vašeho volvo v70 se zaseknout :

  • Jedna z nejčastějších příčin zasekávání předních stěračů na vašem volvo v70 souvisí s motorovou jednotkou, která je pohání, ve skutečnosti mohou tyto motory časem ztrácet výkon a dříve nebo později je třeba je vyměnit. Měl by jsi před úplným zablokováním stěračů čelního skla si všimněte, že pracují mnohem pomaleji.
  • Méně časté, ale stále se může stát, je to, že vaše lišty předních stěračů jsou zablokovány v důsledku předmětu, který brání jejich fungování, podívejte se do osy lišt.
  • Pokud se jedná o nedostatek mazání, zjistíte, že přední stěrače jdou pomaleji, rychle zkontrolujte spouštění problémů nebo jinak budou motory vynuceny a poškozeny.
  • Je možné, že přední stěrače vašeho volvo v70 nemusí fungovat v důsledku vadného comodo. Chcete-li to otestovat, musíte odpojit výstupní vodiče a propojit je dohromady, pokud fungují stěrače, za problém je zodpovědný komodo.
  • Konečně poslední příležitost, vaše přední stěrače volvo v70 jsou zablokovány v důsledku výpadku napájení, takže budete muset zkontrolovat dvě části, relé a pojistku.
Weiterlesen:
Okno přilepené volvo v70, co mohu dělat?

Proč mám zadní stěrač? volvo v70 zaseknutý?

týkající se přilepený stěrač zadního okna vašeho volvo v70 , kořeny vašich komplikací jsou víceméně stejné. Přestože je na zadní části vašeho vozu pouze jedna lišta stěrače, stále existují některé vyhrazené díly, které mohou způsobit komplikace právě na zadním skle vašeho vozu. volvo v70. Nezapomeňte tedy provést podobné kontroly jako v předchozí části tohoto článku.

Co mohu udělat pro odemknutí stěrače na mém volvo v70?

Konečně v této druhé části uvidíme, jaká řešení máte k dispozici, abyste si byli jisti, že stěrače jsou na vašem volvo v70 jsou odemčeny a že opět fungují efektivně.

Jak odemknout stěrače mého volvo v70?

Pokud se jedná o přední stěrače nebo zadní stěrač, řešení budou podobná a v tomto díle je postupně vyzdvihneme, je na vás, abyste je přizpůsobili dílu, který se vás týká. Pokud máte jiné komplikace s blokováním, jako jsou přilepená dvířka palivové nádrže volvo v70, neváhejte a prostudujte si náš článek o tomto problému.

  • V tomto případě budete muset identifikovat motorovou jednotku, poté odpojit napájecí kabely této (pozor, některé z nich musí souviset s různými rychlostmi zametání), pak vyjmout kartáče a táhlo. Nakonec budete muset odšroubovat tyto kotvící body, které jsou obvykle upevněny na silentblocích, a znovu namontovat nový motorek stěračů na vašem volvo v70

    .

  • V této situaci bude docela jednoduché, ale drahé vyměnit své zboží, část obvykle stojí kolem 200 EUR, jakmile budete vyzkoušeni, budete mít možnost rozebrat své zboží tím, že odstraníte kryt ze zadní části volantu a poté jej odpojíte a při vyjmutí pomocí upevňovacích šroubů budete muset novou sestavit znovu.
  • volvo Stěrač v70 je zablokován v důsledku výpadku napájení: V této poslední situaci budete muset identifikovat zdroj poruchy (pojistku nebo relé) a vyměnit vadnou část
Weiterlesen:
Jak resetovat počítadlo kilometrů volvo v70

.

Chcete-li najít další tipy na volvo v70, podívejte se na volvo kategorie v70.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector