Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Přilepený stěrač Volvo XC60

Budeme se snažit ještě dnes, abychom vám pomohli vyřešit malé problémy týkající se vašeho motorového vozidla. Ještě nedávno jsme neviděli, jak odblokovat palivové dveře nebo víčko nádrže, dnes se soustředíme na nepříjemný problém, který může být nebezpečný ve špatných klimatických podmínkách, protože jsme se stali obětí přilepený stěrač Volvo XC60 . A abychom to napravili, nejprve se pokusíme pochopit, proč jsou stěrače na vašem Volvo XC60 zůstávají zaseknuté a za druhé, jak je odblokovat.

Proč stěrač mého Volvo Zůstat u XC60?

Takže začneme s obsahem důvodů přilepené stěrače vašeho Volvo XC60 . Nejprve se soustředíme na přední stěrače a podruhé na zadní stěrač.

Proč mám přední stěrače Volvo XC60 zaseknutý v horní nebo dolní poloze?

Projdeme jeden po druhém různé problémy, které mohou způsobit přední stěrače vašeho Volvo XC60 se zaseknout :

  • Jedna z nejčastějších příčin zasekávání předních stěračů na vašem Volvo XC60 souvisí s motorovou jednotkou, která je pohání, ve skutečnosti mohou tyto motory časem ztrácet výkon a dříve nebo později je potřeba je vyměnit. Měl by jsi před úplným zablokováním stěračů čelního skla si všimněte, že pracují mnohem pomaleji.
  • Méně obvyklé, ale stále se může stát, je to, že přední lišty předních stěračů jsou zablokovány kvůli předmětu, který brání jejich fungování, podívejte se až k ose lišt.
  • Pokud nedochází k mazání, zjistíte, že přední stěrače jdou pomaleji, poměrně rychle si ověřte spouštění problému nebo jinak budou motory vynuceny a poškozeny.
  • Je možné, že přední stěrače vašeho Volvo XC60 nemusí fungovat kvůli vadnému komodu. Chcete-li to zkontrolovat, musíte odpojit výstupní vodiče a propojit je dohromady, pokud fungují stěrače, za problém je zodpovědný komodo.
  • Konečně poslední možnost, vaše přední stěrače Volvo XC60 jsou zablokovány kvůli výpadku napájení, takže budete muset ověřit dvě části, relé a pojistku.
Weiterlesen:
Jak nastavit rozsvícení mlhových světel Volvo XC60?

Proč mám zadní stěrač? Volvo Zaseknutý XC60?

týkající se přilepený stěrač zadního okna vašeho Volvo XC60 , kořeny vašich problémů jsou víceméně stejné. Přestože je na zadní části vašeho motorového vozidla pouze jedna lišta stěrače, stále existují některé vyhrazené díly, které mohou způsobit problémy právě na zadním skle vašeho vozidla. Volvo XC60. Nezapomeňte tedy provést stejná šetření jako v předchozí části tohoto obsahu.

Co mohu udělat pro odemknutí stěrače na mém Volvo XC60?

Nakonec, abychom provedli tuto druhou část, uvidíme, jaká řešení máte k dispozici, abyste zajistili, že stěrače na vašem Volvo XC60 jsou odemčené a že opět fungují správně.

Jak odemknout stěrače mého Volvo XC60?

Pokud se jedná o přední stěrače nebo zadní stěrač, řešení budou stejná a v této části je podrobně rozebereme, je na vás, abyste je přizpůsobili dílu, který se vás týká. Pokud máte jiné problémy s blokováním, jako jsou přilepená dvířka palivové nádrže Volvo XC60, neváhejte a nahlédněte do našeho článku o tomto problému.

  • V takovém případě budete muset najít motorovou jednotku, poté odpojit napájecí kabely této jednotky (pozor, některé z nich musí souviset s různými rychlostmi zametání), poté odstranit kartáče a táhlo. Nakonec budete muset odšroubovat tyto kotvící body, které jsou obvykle upevněny na silentblocích, a znovu namontovat nový motorek stěračů na vašem Volvo XC60

    .

  • V této situaci bude zcela běžné, ale nákladné vyměnit své zboží, část obvykle stojí kolem 200 EUR, jakmile budete vyzkoušeni, budete mít možnost rozebrat své zboží tím, že odstraníte kryt ze zadní části volantu a poté jej odpojíte a při vyjmutí pomocí upevňovacích šroubů budete muset novou sestavit znovu.
  • Volvo Stěrač XC60 zablokován kvůli výpadku napájení: V této poslední situaci budete muset vyhledat původ poruchy (pojistku nebo relé) a vyměnit vadnou část.
Weiterlesen:
My Volvo XC60 táhne doprava, co dělat?

.

Chcete-li zjistit další tipy na Volvo XC60, podívejte se na Volvo kategorie XC60.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector