Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Přilepený stěrač Volvo XC90

Pokusíme se znovu v tomto článku, abychom vám pomohli vyřešit malé komplikace související s vaším autem. Nedávno jsme viděli, jak odblokovat palivové dveře nebo víčko nádrže, v tomto článku se zaměříme na dráždivý problém, který může být nebezpečný za špatných povětrnostních podmínek, protože jsme se stali obětí přilepený stěrač Volvo XC90 . A abychom to napravili, nejprve se pokusíme zjistit, proč jsou stěrače na vašem Volvo XC90 zůstávají zaseknuté a za druhé, jak je odblokovat.

Proč stěrač mého Volvo Zůstat u XC90?

Takže začneme naši obsahovou stránku vysvětlením přilepené stěrače vašeho Volvo XC90 . Nejprve se zaměříme na přední stěrače a podruhé na zadní stěrače.

Proč mám přední stěrače Volvo XC90 zaseknutý v horní nebo dolní poloze?

Projdeme jeden po druhém různé komplikace, které mohou způsobit přední stěrače vašeho Volvo XC90 se zaseknout :

  • Jeden z nejzákladnějších motivů zasekávání předních stěračů na vašem Volvo XC90 souvisí s motorovou jednotkou, která je pohání, ve skutečnosti mohou tyto motory časem ztrácet výkon a nakonec je potřeba je vyměnit. Měl by jsi před úplným zablokováním stěračů čelního skla zjistěte, že pracují mnohem pomaleji.
  • Méně základní, ale stále se může stát, je to, že vaše lišty předních stěračů jsou zablokovány kvůli předmětu, který brání jejich fungování v práci, prozkoumejte až k ose lišt.
  • Pokud nedochází k mazání, zjistíte, že přední stěrače jdou pomaleji, rychle si ověřte příčinu problému nebo jinak budou motory vynuceny a poškozeny.
  • Je možné, že přední stěrače vašeho Volvo XC90 nemusí fungovat kvůli vadnému komodu. Chcete-li to zkontrolovat, musíte odpojit výstupní vodiče a propojit je dohromady. Pokud fungují stěrače, za problém je zodpovědný komodo.
  • Konečně poslední možnost, vaše přední stěrače Volvo XC90 jsou blokovány kvůli výpadku napájení, takže budete muset ověřit dvě části, relé a pojistku.
Weiterlesen:
Kde najdu zapnutou pojistku klaksonu Volvo XC90?

Proč mám zadní stěrač? Volvo Zaseknutý XC90?

týkající se přilepený stěrač zadního okna vašeho Volvo XC90 , kořeny vašich problémů jsou víceméně stejné. Přestože je na zadní části vašeho vozu pouze jedna lišta stěrače, stále existují některé vyhrazené díly, které mohou způsobit komplikace právě na zadním skle vašeho vozu. Volvo XC90. Ujistěte se tedy, že provádíte podobná vyšetřování jako v předchozí části této stránky s obsahem.

Co mohu udělat pro odemknutí stěrače na mém Volvo XC90?

Nakonec v této druhé části uvidíme, jaká řešení máte k dispozici, abyste zajistili, že stěrače na vašem Volvo XC90 se odemknou a opět fungují efektivně.

Jak odemknout stěrače mého Volvo XC90?

Pokud se jedná o přední stěrače nebo zadní stěrač, řešení budou podobná a v tomto díle je postupně vyzdvihneme, je na vás, abyste je přizpůsobili dílu, který se vás týká. Pokud máte jiné komplikace s blokováním, jako jsou přilepená dvířka palivové nádrže Volvo XC90, neváhejte požádat o radu v našem článku o tomto problému.

  • V tomto případě budete muset najít motorovou jednotku, poté odpojit napájecí kabely této jednotky (pozor, musí jich být několik souvisejících s různými rychlostmi zametání), poté odstranit kartáče a táhlo. Nakonec budete muset odšroubovat tyto kotvící body, které jsou obvykle upevněny na silentblocích, a znovu namontovat nový motorek stěračů na vašem Volvo XC90

    .

  • V této situaci bude velmi snadné, ale nákladné vyměnit své zboží, část obvykle stojí kolem 200 EUR, jakmile bude testováno, budete moci své zboží rozebrat odstraněním krytu ze zadní části volantu a odpojením a při vyjmutí pomocí upevňovacích šroubů budete muset novou sestavit znovu.
  • Volvo Stěrač XC90 zablokován kvůli výpadku napájení: V této poslední situaci budete muset najít zdroj poruchy (pojistku nebo relé) a vyměnit vadnou součást.
Weiterlesen:
Prokluzuje mi spojka Volvo XC90, co dělat?

.

Pokud chcete více průvodců na Volvo XC90, přejděte k našemu Volvo kategorie XC90.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector