Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Proč můj volvo v40 cítit spálený plast?

Pravidelná péče o auto je to nejlepší, co můžete udělat. Nicméně klasická rutinní služba je navržena tak, aby vás udržela volvo V40 běží hladce s časem, některé nepředvídatelné poruchy mohou výrazně zvýšit váš roční rozpočet na motorové vozidlo. V tomto článku se zaměříme na váš čich a na vodítka, která vám může poskytnout o možné poruše, proto náš tým napsal tento článek, který vám pomůže v případě, že identifikujete zápach spáleného plastu vychází z vašeho volvo v40 . Abychom vám pomohli zkontrolovat, že to není nic vážného, ​​nejprve podrobně rozeznáme různé věci, které mohou na vašem motorovém vozidle vyvolat spálenou plastickou vůni, a poté ve druhém kroku jak najít zdroj tohoto zápachu spáleného plastu na vašem volvo v40? .

Různé možné zdroje a rizika zápachu spáleného plastu na a volvo v40

Takže začneme náš článek s různé možné zdroje zápachu spáleného plastu na a volvo v40 . Obecně platí, že zaznamenat zápach plastu nebo gumy není nikdy dobrý signál. Moderní vozidla jsou toho skutečně plná a mohlo by to být znamením velké poruchy. Níže se podíváme na různé možné původy zápachu spáleného plastu:

  • Převodový olej: To je nejdůležitější možný původ takového zápachu. Ve skutečnosti je cílem převodového nebo převodového oleje promazat různé prvky vaší převodovky, aby nedošlo k poškození všech ozubených kol a pastorků, má také druhý cíl, jako je regulátor teploty. Postupem času však olej ztratí svou účinnost a nebude mazat automobilové díly a také regulovat teplotu, což způsobí přehřátí oleje a tím pádem zápach spáleného plastu. volvo v40. Pokud se o ni nebudete starat, riskujete předběžné opotřebení převodovky.
  • Doplňkový pás: Nicméně vzácnější je, že při opotřebení je možné, že váš řemen, který je speciálně vyroben z pryže, klesne a již se nebude otáčet zcela kolem své osy. Při tření, které to způsobí, se plast zahřeje a vyhoří, tato reakce vytvoří silný zápach spáleného plastu nebo gumy v bloku motoru vašeho volvo v40.
  • Vadné opotřebení hadice: Tento případ se stává zvláště na volvo v40, které začínají stárnout několik let nebo které zůstaly dlouho bez pohybu. Ve skutečnosti uskladnění auta na rozdíl od toho, co si možná myslíte, povede k rychlejšímu opotřebení plastových autodílů. Jako první jsou tímto jevem postiženy hadice. Kaučuk se bude postupně rozpadat a se stoupajícím teplem tekutiny, která v něm cirkuluje, se může roztavit. Rizikem tohoto problému je přetržení řemenu příslušenství.
  • Komponenta těla: Méně základní, zvláště přítomné na volvo v40, které utrpěly malý šok. Po předním nebo zadním nárazu se mohou podběhy kol, nárazníky nebo jiné plastové díly karoserie, které mohly být ohnuté, otřít o jedno z vašich kol a vydávat zápach spáleného plastu. To může také předběžně opotřebovat vaše pneumatiky.
Weiterlesen:
Oranžová světla volvo v40, která zůstane zapnutá

Jak zjistit, odkud pochází zápach hořícího plastu na a volvo v40?

A teď, abychom dokončili náš článek, se vám pokusíme pomoci vyhledejte původ zápachu spáleného plastu na svém volvo v40 . Nyní, když znáte různé možné původy tohoto zápachu, budeme muset provést nějaké kontroly, abychom se zbavili stop, které se vás netýkají, a váš problém rychle vyřešili. Pokud váš volvo v40 páchne, nepřemýšlejte dvakrát a přečtěte si náš článek na toto téma.

  • Převodový olej: Nic nemůže být jednodušší, otevřete víčko převodového oleje (za studena) a zkontrolujte, zda má olej načervenalou barvu a je dostatečně tekutý. Pokud uvnitř objevíte trosky a je tmavší, je čas je vyměnit. Nepřemýšlejte dvakrát a vyhledejte radu z našeho článku, abyste zjistili, jak vyměnit olej v převodovce na a volvo v40.
  • Pás příslušenství: Vizuálně zkontrolujte, zda pás příslušenství není ve špatném stavu, může také vydávat pískavý zvuk, pokud je ve špatném stavu. Nemyslete si, že jej nahradíte dvakrát.
  • Hadice: U hadic musíte vizuálně zkontrolovat všechny hadice, abyste zjistili, zda jsou nějaké roztřepené nebo roztavené. Pokud je tomu tak, změňte je.
  • Autodíly karoserie: V neposlední řadě poslední prvek, který na vás může způsobit zápach plastu nebo spálené gumy volvo v40, část karoserie, zkontrolujte všechny podběhy kol, zda žádná část nedře

    Chcete-li získat další tipy na volvo v40, podívejte se na volvo kategorie v40.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector