Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Proč můj volvo v70 cítit spálený plast?

Pravidelně sledovat své auto je to nejlepší, co můžete udělat. Klasická údržba je však navržena tak, aby vás udržela volvo v70, který v průběhu času běží hladce, mohou některé nepředvídatelné poruchy výrazně zvýšit váš roční rozpočet na auto. Dnes se podíváme na váš čich a na vodítka, která vám může poskytnout o možné poruše, proto náš tým sepsal tuto stránku s obsahem, která vám pomůže v případě, že zjistíte zápach spáleného plastu pocházející z vašeho volvo v70 . Abychom vám pomohli ověřit, že to není nic závažného, ​​nejprve podrobně rozeznáme různé věci, které mohou na vašem vozidle způsobit spálenou plastickou vůni, a poté ve druhém kroku jak odhalit zdroj tohoto zápachu spáleného plastu na svém volvo v70? .

Různé možné kořeny a rizika zápachu spáleného plastu na a volvo v70

Takže začneme s obsahem našeho článku různé možné kořeny zápachu spáleného plastu na a volvo v70 . Obecně platí, že zaznamenat zápach plastu nebo gumy je jen stěží dobrým signálem. Ve skutečnosti jsou toho moderní vozidla plná a může to být známka důležité poruchy. Níže budeme hovořit o různých možných původech zápachu spáleného plastu:

  • Převodový olej: To je hlavní možný zdroj takového zápachu. Ve skutečnosti převodový nebo převodový olej slouží k mazání různých součástí vaší převodovky, aby nedošlo k poškození všech ozubených kol a pastorků, má také druhou funkci jako regulátor teploty. Postupem času však olej ztratí svůj výkon a nebude mazat součásti a také regulovat teplotu, což způsobí přehřátí oleje a tím i zápach spáleného plastu. volvo v70. Pokud se o ni nebudete starat, riskujete předběžné opotřebení převodovky.
  • Doplňkový pás: Nicméně vzácnější je, že opotřebením je možné, že se váš opasek, který je v zásadě vyroben z pryže, znehodnotí a již se nebude otáčet zcela kolem své osy. Při tření, které to spustí, se plast zahřeje a vyhoří, tato reakce vytvoří silný zápach spáleného plastu nebo gumy v bloku motoru vašeho volvo v70.
  • Vadné opotřebení hadice: Tato okolnost nastává zvláště na volvo v70, které začínají stárnout několik let nebo které zůstaly dlouho bez pohybu. Ve skutečnosti skladování vašeho vozidla v rozporu s tím, co byste mohli věřit, způsobí rychlejší opotřebení plastových dílů. Hadice jsou první, které tento jev zasáhl. Kaučuk se bude postupně rozpadat a se stoupajícím teplem tekutiny, která v něm cirkuluje, se může roztavit. Rizikem tohoto problému je přetržení řemenu příslušenství.
  • Komponenta těla: Méně základní, zvláště přítomné na volvo v70, které utrpěly malý šok. Po předním nebo zadním nárazu se mohou podběhy kol, nárazníky nebo jiné plastové části karoserie, které mohly být ohnuté, otřít o jedno z vašich kol a vydávat zápach spáleného plastu. To může také předběžně opotřebovat vaše pneumatiky.
Weiterlesen:
Kam dát chladicí kapalinu volvo v70?

Jak zjistit, odkud pochází zápach hořícího plastu na a volvo v70?

A teď, abychom dokončili naši obsahovou stránku, se vám pokusíme pomoci objevte zdroj zápachu spáleného plastu na svém volvo v70 . Nyní, když znáte různé možné původy tohoto zápachu, budeme muset provést nějaké kontroly, abychom se zbavili stop, které se vás netýkají, a váš problém rychle vyřešili. Pokud váš volvo v70 páchne, nepřemýšlejte dvakrát a přečtěte si naši stránku s obsahem na toto téma.

  • Převodový olej: Nic nemůže být jednodušší, otevřete víčko převodového oleje (za studena) a ověřte, zda má olej načervenalou barvu a je dostatečně tekutý. Pokud uvnitř vidíte úlomky a je tmavší, je čas je vyměnit. Neváhejte se podívat na naši stránku s obsahem, abyste zjistili, jak vyměnit olej v převodovce na a volvo v70.
  • Pás příslušenství: Vizuálně zkontrolujte, zda pás příslušenství není ve špatném stavu, může také vydávat pískavý zvuk, pokud je ve špatném stavu. Nemyslete si, že jej nahradíte dvakrát.
  • Hadice: U hadic musíte vizuálně ověřit všechny hadice, abyste zjistili, zda jsou nějaké roztřepené nebo roztavené. Pokud je to okolnost, změňte je.
  • Části těla: V neposlední řadě poslední prvek, který u vás může spustit zápach plastu nebo spálené gumy volvo v70, část karoserie, ověřte všechny podběhy kol, zda o ně žádná část nedře

    Máte-li jakékoli další dotazy týkající se volvo v70, neváhejte se obrátit na naše volvo kategorie v70.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector