Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Volvo Dotykový displej V60 nefunguje

S demokratizací nových technologií, rozsáhlým používáním chytrých telefonů, 24hodinovým internetovým připojením a sociálními sítěmi bylo jasné, že auta se trendu budou držet. A po éře DVD autorádia, které se dalo integrovat do Volvo V60, již několik let je mnoho aut vybaveno dotykovými obrazovkami. To sice poskytuje specifický komfort, ale s technologií přicházejí i starosti. Dnes se vám pokusíme pomoci vyřešit a problém s dotykovou obrazovkou, která nefunguje Volvo Už V60. K dosažení tohoto cíle nejdříve zjistíme výhody dotykové obrazovky ve vašem motorovém vozidle a poté různé problémy s dotykovou obrazovkou Volvo V60 a konečně, jak je opravit.

Výhody zapnuté dotykové obrazovky Volvo V60

Než se podíváme na to, proč je váš dotykový displej Volvo V60 již nefunguje, nejprve zjistíme všechny pozitivní atributy, které vám tato výbava přinese. Zaměříme se pouze na nativní dotykové obrazovky, které obsahuje výrobce a ne ty, které byly zakoupeny v centrech motorových vozidel. V tomto článku je výčet kladů a zajímavostí dotykové obrazovky, která je součástí vašeho motorového vozidla:

 • Možnost sledovat multimediální obsah na obrazovce.
 • Možnost přilepit se na GPS stopu s obrazovkou velké velikosti.
 • Přístup k mnoha možnostem nastavení na jeho motorovém vozidle díky operačnímu systému integrovanému na obrazovce
 • Synchronizujte svůj smartphone a následně přijímejte hovory.
 • Snadné použití dotykové obrazovky na rozdíl od dříve používaných tlačítek a knoflíků

.

Volvo Komplikace dotykové obrazovky V60

Nyní se přesuneme k části, o kterou se nejvíce zajímáte proč můj dotykový displej Volvo V60 už nefunguje? Abychom toho dosáhli, pokusili jsme se identifikovat všechny problémy, které existují na dotykových obrazovkách vašeho motorového vozidla. Neexistuje 50 různých problémů, ale na tomto webu jsou uvedeny ty nejdůležitější, kterými se můžete setkat:

 • Dotykový displej na mém Volvo V60 se již nezapne: Toto je jedna z nejobecnějších situací na motorovém vozidle s obrazovkou, ve většině případů se jedná o problém s napájením, přejděte k další části, kde najdete řešení tohoto problému
 • Dotyková obrazovka mého motorového vozidla již nereaguje: Pokud se vaše obrazovka zasekne na stránce a už nebude reagovat, je to určitě chyba v operačním systému obrazovky.
 • Můj dotykový displej Volvo V60 se bez příčiny zapíná a vypíná: V tomto případě jste určitě obětí zkratu.
Weiterlesen:
Volvo Za studena drnčí motor V60

Jak opravit dotykovou obrazovku Volvo V60

Po objevení proč ta vaše dotyková obrazovka Volvo V60 již nefunguje , pokusíme se vám nabídnout řešení každého z problémů, se kterými se můžete setkat. Níže jsou uvedena řešení všech nejdůležitějších problémů s dotykovou obrazovkou:

 • Dotyková obrazovka se vůbec nezapne: V takovém případě se budete muset podívat na napájecí stranu dotykové obrazovky, většinou to bude spálená pojistka, takže ověřte stav pojistky.
 • Dotyková obrazovka je zamrzlá: Za těchto okolností, jak jsme již řekli, je to určitě chyba, kterou zažíváte, budete se muset pokusit odpojte / znovu připojte pojistky a restartujte obrazovku . Pokud to nefunguje, můžete mít problém s verzí operačního systému obrazovky, kontaktujte svého prodejce. Pokud je to jen vaše GPS, která buguje, můžete aktualizovat GPS svého Volvo V60 podle tohoto článku.
 • Váš dotykový displej Volvo V60 se bez příčiny zapíná a vypíná: V tomto scénáři je vysoce pravděpodobné, že jste obětí zkratu. Zkontrolujte stav vašich pojistek a konektorů, pokud nic nezjistíte, odneste své motorové vozidlo k motorovému elektrikáři, který problém odstraní.

Chcete-li získat další tipy na Volvo V60, podívejte se na Volvo kategorie V60.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector