Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Volvo Dotykový displej XC90 nefunguje

S demokratizací nových technologií, rozsáhlým využíváním chytrých telefonů, 24hodinovým připojením k internetu a sociálními sítěmi bylo zřejmé, že auta se trendu budou držet. A po éře DVD autorádia, které se dalo zabudovat do Volvo XC90, již několik let je mnoho vozů vybaveno dotykovými obrazovkami. To sice přináší určitý komfort, ale s technologií přicházejí i problémy. V tomto článku se vám pokusíme pomoci vyřešit a problém s dotykovou obrazovkou, která nefunguje Volvo Už XC90. Abychom toho dosáhli, nejdříve zjistíme výhody dotykové obrazovky ve vašem autě, poté různé problémy s dotykovou obrazovkou Volvo XC90 a nakonec, jak je vyřešit.

Výhody zapnuté dotykové obrazovky Volvo XC90

Než se podíváme na to, proč dotyková obrazovka vašeho Volvo XC90 již nefunguje, nejprve zjistíme všechny pozitivní stránky, které vám tato výbava přinese. Zaměříme se pouze na nativní dotykové obrazovky, které integruje výrobce a ne ty kupované v autocentrech. Na této webové stránce je seznam výhod a zajímavých funkcí dotykové obrazovky integrované ve vašem autě:

 • Možnost sledovat multimediální obsah na obrazovce.
 • Schopnost sledovat GPS stopu s obrazovkou velké velikosti.
 • Díky operačnímu systému integrovanému na obrazovce získáte přístup k mnoha možnostem nastavení svého vozu
 • Synchronizujte svůj smartphone a přijímejte hovory.
 • Snadné použití dotykové obrazovky ve srovnání s dříve používanými tlačítky a knoflíky

.

Volvo Problémy s dotykovou obrazovkou XC90

Nyní přejdeme k části, o kterou se nejvíce zajímáte proč můj dotykový displej Volvo XC90 už nefunguje? Za tímto účelem jsme se pokusili identifikovat všechny problémy, které existují na dotykových obrazovkách vašeho vozu. Neexistuje 50 různých problémů, ale v tomto článku jsou uvedeny ty hlavní, se kterými se můžete setkat:

 • Dotykový displej na mém Volvo XC90 se již nezapne: Toto je jeden z nejobecnějších případů u automobilu s obrazovkou, v mnoha případech se jedná o problém s napájením, přejděte na další část, kde najdete řešení tohoto problému
 • Dotyková obrazovka mého vozu již nereaguje: Pokud se vaše obrazovka zasekne na stránce a už nereaguje, je to pravděpodobně chyba v operačním systému obrazovky.
 • Můj dotykový displej Volvo XC90 se zapíná a vypíná bez vysvětlení: V tomto případě jste určitě obětí zkratu.
Weiterlesen:
Jak vyčistit katalyzátor Volvo XC90?

Jak opravit dotykovou obrazovku Volvo XC90

poté, co viděl proč ta vaše dotyková obrazovka Volvo XC90 již nefunguje , pokusíme se vám nabídnout řešení každého z problémů, se kterými se můžete setkat. Níže jsou uvedena řešení každého z hlavních problémů s dotykovou obrazovkou:

 • Dotyková obrazovka se vůbec nezapne: V takovém případě se budete muset podívat na napájecí stranu dotykové obrazovky, většinou to bude spálená pojistka, takže ověřte stav pojistky.
 • Dotyková obrazovka je zamrzlá: Za těchto okolností, jak jsme již uvedli, je to s největší pravděpodobností chyba, kterou procházíte, budete se muset pokusit odpojte / znovu připojte pojistky a restartujte obrazovku . Pokud to nefunguje, můžete mít problém s verzí operačního systému obrazovky, nezapomeňte kontaktovat svého prodejce. Pokud je to jen vaše GPS, která buguje, můžete aktualizovat GPS svého Volvo XC90 podle tohoto článku.
 • Váš dotykový displej Volvo XC90 se zapíná a vypíná bez vysvětlení: V tomto scénáři je vysoce pravděpodobné, že jste obětí zkratu. Zkontrolujte stav svých pojistek a konektorů, pokud nic nezjistíte, odvezte auto k autoelektrikáři, který problém odstraní.

Pokud chcete více průvodců na Volvo XC90, přejděte k našemu Volvo kategorie XC90.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector