Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Volvo Motor XC60 chrastí za studena

Narazit na neustálé zvuky na vašem autě bývá nepříjemné, automobil je tak sofistikovaný, že je obecně obtížné vystopovat jeho původ a ještě těžší je najít součást, která jej spouští. V případě, že i vy jste již narazili na zvuk studeného motoru na svém Volvo XC60, určitě vás můžeme podpořit. Naše redakce se rozhodla vytvořit tento obsah, aby mohla zkontrolovat hlavní spouštěče motor, který chrastí, když je studený Volvo XC60. Nejprve zkontrolujeme motory, které chrastí pouze při zapnutí, pak kvůli nevhodnému oleji a nakonec kvůli žhavicím svíčkám.

Můj motor Volvo XC60 chrastí jen při startování

Pokud motor vašeho Volvo XC60 dělá chladné chrastění, zvláště při startování a poté rychle končící, je možné, že za to může vaše mazání motoru. Olejové sítko (část, která nasává olej a nutí ho stoupat k horní části motoru) může být poškozeno, a proto může nějakou dobu trvat, než olej nakyne, když je stále velmi hustý. Pokud je to váš případ, po pár desítkách sekund se vám zabouchne motor Volvo XC60 by se měl vrátit k normálním funkcím, protože mazání motoru bude probíhat normálně, nezapomeňte ověřit stav motoru.

Můj motor Volvo XC60, která za studena chrastí kvůli příliš tekutému oleji

Další možnost, která může ospravedlnit studený chrastící motor Volvo XC60 je, že při výměně oleje nebyl výběr oleje dokonalý, ve skutečnosti se motorové oleje liší viskozitou, kterou porovnáme s hodnotou „W“, čím vyšší je tato hodnota, tím bude olej hustší a naopak . Pokud byl zvolen příliš tekutý olej, je možné, že za studena nebude mazání, které umožňuje, dostatečné k omezení bouchání motoru, porovnejte použitý olej a olej doporučený výrobcem, pokud váš motor silně cvaká nebo pokud přetrvává na tvůj Volvo XC60, nepřemýšlejte dvakrát o výměně se správným olejem.

Weiterlesen:
Jak deaktivovat imobilizér Volvo XC60?

Motor, který mi chrastí, když je studený Volvo XC60 příčina žhavicích svíček

Pokud máte vznětový motor, váš motor za studena chrastí, a to také problémy se startováním za studena, mohou to být vaše Volvo Žhavicí svíčky XC60, které je téměř dobré vyměnit. Mrtvá zapalovací svíčka způsobí, že se připojený válec nezahřeje a způsobí silnější chrastění motoru. Volvo XC60, takže přemýšlejte o vyzkoušení stavu vašich zapalovacích svíček samostatně pomocí multimetru, může se stát, že je zapojena pouze jedna jako všechny. Zde jsme vám popsali hlavní důvody, proč na autě bouchne motor, nepřemýšlejte dvakrát a přečtěte si naši stránku věnovanou vašemu vozu, abyste našli další informace o všech poruchách souvisejících s vaším vozidlem.

Pokud chcete více průvodců na Volvo XC60, přejděte k našemu Volvo kategorie XC60.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector