Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Volvo Motor XC90 chrastí za studena

Být obětí neustálých zvuků na vašem voze bude pravděpodobně nepříjemné, auto je tak propracované, že je obecně náročné najít jeho zdroj a ještě obtížnější najít součást, která jej motivuje. V případě, že i vy jste již dříve zaznamenali hluk studeného motoru Volvo XC90, určitě vám můžeme pomoci. Ve skutečnosti jsme se rozhodli tento dokument publikovat, abychom přezkoumali hlavní motivy an motor, který chrastí, když je studený Volvo XC90. Nejprve se podíváme na motory, které chrastí pouze při zapnutí, pak kvůli nevhodnému oleji a nakonec kvůli žhavicím svíčkám.

Můj motor Volvo XC90 chrastí jen při startování

Pokud motor vašeho Volvo XC90 vydává studené chrastění, konkrétně při startování a které skončí zanedlouho poté, je možné, že za to může vaše mazání motoru. Ve skutečnosti se může olejové sítko (součást, která nasává olej a nutí ho stoupat k horní části motoru) rozbít, a proto může chvíli trvat, než olej nakyne, když je stále velmi hustý. Pokud je to váš případ, po pár desítkách sekund se vám zabouchne motor Volvo XC90 by se měl vrátit k normálnímu výkonu, protože mazání motoru bude probíhat normálně, nezapomeňte zkontrolovat stav motoru.

Můj motor Volvo XC90, která za studena chrastí kvůli příliš tekutému oleji

Další situace, která může ospravedlňovat studený chrastící motor Volvo XC90 je, že při výměně oleje nebyl výběr oleje nejlepší, ve skutečnosti se motorové oleje liší svou viskozitou, kterou porovnáme s hodnotou „W“, čím vyšší je tato hodnota, tím bude olej hustší a naopak . Pokud byl vybrán příliš tekutý olej, je možné, že za studena nebude mazání, které umožňuje, dostatečné k omezení bouchání motoru, porovnejte použitý olej a olej doporučený výrobcem, pokud váš motor silně cvaká nebo pokud přetrvává na tvůj Volvo XC90, neváhejte jej vyměnit za správný olej.

Weiterlesen:
Jak nainstalovat autorádio na můj Volvo XC90?

Motor, který mi chrastí, když je studený Volvo XC90 příčina žhavicích svíček

Pokud máte vznětový motor, váš motor za studena chrastí, a to také potíže se startováním, když je zima, to může být vaše Volvo Žhavicí svíčky XC90, které jsou vadné. Ve skutečnosti mrtvá zapalovací svíčka způsobí, že se připojený válec nezahřeje a spustí silnější chrastění motoru. Volvo XC90, takže vezměte v úvahu nezávislé vyhodnocení stavu vašich svíček pomocí multimetru, může se stát, že se to týká jen jedné jako všech. Zde jsme vám vysvětlili hlavní faktory motoru, který na auto narazí, neváhejte a přečtěte si naši stránku věnovanou vašemu vozu, kde najdete další informace o všech poruchách souvisejících s vaším vozidlem.

Kdykoli budete mít další dotazy týkající se Volvo XC90, neváhejte se poradit s naším Volvo kategorie XC90.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector