Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Volvo V60, která zemře při jízdě

Pokud máte problém se svým Volvo V60, a nemůžete zjistit, odkud pochází, nebojte se, v tomto článku jsme právě proto, abychom vám pomohli najít odpovědi na tyto komplikace. Pokud ve vašem případě, vaše Volvo V60 se zastaví při jízdě , musíte být tímto problémem více než znepokojeni. V této příručce vám pomůžeme najít příčinu problému. Potěší vás, když zjistíte, že vozidlo, které zastaví, i když jedete, může způsobit spoustu různých komplikací, zkuste si je proto všechny prohlédnout z pohledu toho, jak Volvo V60 se chová, když zemře při jízdě. Abychom toho dosáhli, uvedeme nyní seznam všech částí, které byly identifikovány jako dotčené, a příčinou jejich selhání, když Volvo V60 zemře při jízdě.

Volvo V60, KTERÉ SE VYPÍNÁ BĚHEM JÍZDY: ZAPOJENÉ DÍLY

Ve skutečnosti vám pomůžeme s vaším vyšetřováním na internetu zdroj vašeho Volvo V60, která zemře při jízdě. Prohlédněte si všechny části, které v případě poškození způsobí problém, kterým procházíte.

VENTIL EGR

EGR ventil je jednou z částí, která řidičům způsobuje poměrně hodně problémů. Je zřejmé, že tento ventil má ve zvyku se ucpávat, čím více času uplyne, nebo je způsoben „tichým“ chodem vašeho Volvo V60. To může mít za následek špatnou difuzi výfukových plynů a při úplném ucpání ztrátu výkonu a případné zastavení při volnoběhu. Další informace najdete v tomto podrobném článku o komplikacích ventilů EGR.

DRUHÝ DRŮB NEBO ELEKTRICKÝ HASSLE

Má vaše Volvo V60 se vypíná při jízdě? Nezapomeňte se podívat na vaši elektrickou jednotku, ať už je to například zemnící vodič, který může způsobit zkrat, nebo zcela poškozený elektrický obvod, který již nemůže přenášet elektřinu. Toto je jedna z nejsložitějších příčin k odhalování… Doporučujeme, abyste se pokusili najít „spálenou“ část zemnícího vodiče, která by ukazovala, že se mezi kabelem a karoserií vytvořil elektrický oblouk, ale určitě budete muset kontaktujte odborníka, aby tento problém vyřešil.

Weiterlesen:
Jak vyměnit žárovku zadního blinkru na mém Volvo V60?

NEČINNÝ POHON

Účelem této součásti je řídit volnoběžné otáčky vašeho motoru Volvo V60. Pokud váš Volvo Jednotka motoru V60 se zastaví bez varování, když stojíte, například na červeném semaforu, ověřte míru opotřebení vašeho pohonu.

PALIVOVÉ ČERPADLO

Jeden z nejviditelnějších spouštěčů, bez paliva motor přestane běžet. Někdy se v průběhu let může ucpat filtr palivového čerpadla nebo je palivové čerpadlo slabé a již nečerpá. Buď jak buď, tvůj Volvo V60 se dalo zbavit i když jede.

SYSTÉM VSTŘIKOVÁNÍ PALIVA

Stejný odraz jako dříve, nicméně v této situaci jde o poslední fázi nasávání paliva do motoru. Zadřené vstřikovače, vadné vstřikovací čerpadlo nebo snímač a vaše Volvo V60 může vyřadit z provozu nebo zcela deaktivovat vstřikování paliva. Problém se vstřikováním se obvykle objeví, když je vstřikování horké.

NEIMANOVÉ VYDÁNÍ

Neiman, konkrétně pokud jde o jeho spínač zapalování, vám občas způsobí potíže a způsobí vaše Volvo V60 se zbavit i když řízení. Tento prvek, který je nezbytný pro nastartování vašeho motorového vozidla, slouží zároveň jako ochrana proti krádeži, která vám zabrání Volvo V60 od běžného chodu, pokud se porouchá.

ZAPALOVACÍ Cívky (POUZE JEDNOTKA S MOTOREM PETROL)

Předposlední hlavní důvod an Volvo V60 se zastaví, ačkoliv je poháněn zapalovací cívkou. Tento zdroj je relevantní právě pro benzínová auta, protože motor běží explozí a ne kompresí. V případě, že jsou vaše cívky příliš opotřebované, již nebudou jiskřit. Podívejte se na tu stranu.

BATERIE / ALTERNÁTOR

Konečně je také možné stát se obětí unavené baterie nebo poškozeného alternátoru. V obou případech vám zabrání nedostatek energie uložené uvnitř baterie Volvo V60 z provozu, protože již nebude schopen napájet hlavní části vaší motorové jednotky.

Pokud chcete více průvodců na Volvo V60, přejděte k nám Volvo kategorie V60.

Weiterlesen:
Kdy vyměnit brzdové kotouče Volvo V60?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector