Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Volvo XC60, která zemře při jízdě

Pokud máte problém se svým Volvo XC60 a nemůžete zjistit, odkud pochází, nebojte se, jsme na tomto webu, abychom vám pomohli najít řešení těchto problémů. Pokud ve vašem případě, vaše Volvo XC60 zastaví, i když jede , musíte být tímto problémem více než znepokojeni. V této příručce vám pomůžeme najít příčinu problému. S radostí však zjistíte, že vozidlo, které zastaví, i když jedete, může vyvolat celou řadu různých komplikací, zkuste se tedy na všechny podívat z pohledu toho, jak Volvo XC60 se chová, když zemře, i když jede. Abychom toho dosáhli, uvedeme nyní seznam všech komponent, které byly určeny k zapojení a spouštěčem jejich selhání, když Volvo XC60 zemře při jízdě.

Volvo XC60, KTERÉ SE VYPÍNÁ, PŘES JÍZDU: DOTČENÉ DÍLY

Ve skutečnosti vám pomůžeme s vaším výzkumem na internetu zdroj vašeho Volvo XC60, která zemře při jízdě. Prozkoumejte všechny části, které v případě poškození způsobí problém, který se vyskytuje.

VENTIL EGR

EGR ventil je jednou z částí, která řidičům způsobuje poměrně hodně problémů. Tento ventil má ve skutečnosti ve zvyku se ucpávat s přibývajícím časem nebo v důsledku „tiché“ jízdy vašeho Volvo XC60. To může vést ke špatnému rozptylu výfukových plynů a při jeho úplném zablokování ke ztrátě výkonu a případně k zastavení při volnoběhu. Pro více informací si projděte tento obsáhlý článek o komplikacích ventilů EGR.

DRUHÝ DRŮB NEBO ELEKTRICKÝ HASSLE

Má vaše Volvo XC60 se vypíná při jízdě? Nezapomeňte zkontrolovat vaši elektrickou jednotku, zda se nejedná například o zemnící vodič, který může způsobit zkrat, nebo o zcela přerušený elektrický obvod, který již nemůže přenášet elektřinu. To je jeden z nejobtížněji zjistitelných motivů… Doporučujeme vám, abyste se pokusili najít „spálenou“ část pro zemnící vodič, což by znamenalo, že se mezi kabelem a karoserií vytvořil elektrický oblouk, ale určitě budete muset kontaktujte odborníka, aby tento problém vyřešil.

Weiterlesen:
Jak sklopit boční zrcátka na a Volvo XC60?

NEČINNÝ POHON

Účelem této součásti je řídit volnoběžné otáčky vašeho motoru Volvo XC60. Pokud váš Volvo Motorová jednotka XC60 se neočekávaně zastaví, když stojíte, například na červeném semaforu, ověřte míru opotřebení vašeho pohonu.

PALIVOVÉ ČERPADLO

Jedna z nejracionálnějších příčin, bez paliva, motor přestane běžet. Často se v průběhu let může ucpat filtr palivového čerpadla nebo je palivové čerpadlo slabé a již nečerpá. Buď způsob, váš Volvo XC60 se dokázala zbavit i když řízení.

SYSTÉM VSTŘIKOVÁNÍ PALIVA

Stejný odraz jako dříve, ale v tomto scénáři se jedná o poslední fázi nasávání paliva do motoru. Zadřené vstřikovače, vadné vstřikovací čerpadlo nebo čidlo a vaše Volvo XC60 může vyřadit z provozu nebo vám zcela deaktivovat vstřikování paliva. Problém se vstřikováním se obvykle objeví, když je vstřik paliva horký.

NEIMANOVÉ VYDÁNÍ

Neiman, hlavně pokud jde o jeho spínač zapalování, vám někdy způsobí potíže a přivodí vaše Volvo XC60 se zbavit i když řízení. Tento prvek, který je nezbytný pro nastartování vašeho vozu, slouží zároveň jako ochrana proti krádeži, která vám zabrání Volvo XC60 normálně neběží, pokud se porouchá.

ZAPALOVACÍ Cívky (POUZE PRO PETROL)

Předposlední hlavní příčina an Volvo XC60 se zastaví, i když pohání zapalovací cívka. Tento původ je relevantní pouze pro benzínová auta, protože motor běží explozí a ne kompresí. V případě, že jsou vaše cívky příliš opotřebované, již nebudou jiskřit. Podívejte se na tu stranu.

BATERIE / ALTERNÁTOR

Konečně je také možné stát se obětí unavené baterie nebo rozbitého alternátoru. V obou situacích vám zabrání nedostatek energie uložené uvnitř baterie Volvo XC60 odjede, protože již nebude mít schopnost pohánět hlavní části vaší motorové jednotky.

Chcete-li najít další tipy na Volvo XC60, podívejte se na Volvo kategorie XC60.

Weiterlesen:
Jak vyměnit moje brzdové destičky Volvo XC60?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector