Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Volvo Za studena drnčí motor V60

Narazit na časté zvuky ve vašem autě bude pravděpodobně nepříjemné, vozidlo je tak složité, že je většinou složité identifikovat jeho zdroj a ještě náročnější je najít součást, která jej motivuje. V případě, že i vy jste již dříve zaznamenali hluk studeného motoru Volvo V60, určitě vás můžeme podpořit. Ve skutečnosti se naše redakce rozhodla napsat tento článek, aby prozkoumala hlavní motivy an motor, který chrastí, když je studený Volvo V60. Nejprve zkontrolujeme motory, které chrastí až při startu, pak kvůli nevhodnému oleji a nakonec kvůli žhavicím svíčkám.

Můj motor Volvo V60 chrastí jen při startování

Pokud motor vašeho Volvo V60 vydává studené chrastění, zejména při startování a které poté rychle odezní, je možné, že je na vině vaše mazání motoru. Ve skutečnosti se může olejové sítko (součást, která nasává olej a nutí ho stoupat k horní části motoru) rozbít, a proto může nějakou dobu trvat, než olej nakyne, když je stále velmi viskózní. Pokud je to váš případ, po pár desítkách sekund se vám zabouchne motor Volvo V60 by se měl vrátit k normálnímu výkonu, protože mazání motoru bude probíhat přirozeně, nezapomeňte zkontrolovat stav motoru.

Můj motor Volvo V60, která za studena chrastí kvůli příliš tekutému oleji

Další možnost, která může ospravedlnit studený chrastící motor Volvo V60 je, že při výměně oleje nebyl výběr oleje dokonalý, ve skutečnosti se motorové oleje liší svou viskozitou, kterou porovnáme s hodnotou „W“, čím vyšší je tato hodnota, tím bude olej hustší a naopak. . Pokud byl vybrán příliš tekutý olej, je možné, že za studena nebude mazání, které umožňuje, dostatečné k omezení bouchání motoru, porovnejte použitý olej a olej doporučený výrobcem, pokud váš motor silně cvaká nebo pokud přetrvává na tvůj Volvo V60, neváhejte jej vyměnit za správný olej.

Weiterlesen:
Jak nastavit rozsvícení světlometů Volvo V60?

Motor, který mi chrastí, když je studený Volvo V60 příčina žhavicích svíček

Pokud máte vznětový motor, váš motor za studena chrastí, a to také problémy se startováním za studena, mohou to být vaše Volvo Žhavicí svíčky V60, které jsou na konci své životnosti. Ve skutečnosti mrtvá zapalovací svíčka spustí přidružený válec, aby se nezahříval, a spustí silnější chrastění motoru. Volvo V60, zvažte tedy nezávislou diagnostiku stavu svíček pomocí multimetru, může se stát, že se to týká pouze jedné jako všech. Zde jsme vám odhalili hlavní důvody, proč na autě bouchne motor, neváhejte a přečtěte si naši stránku specializovanou na váš vůz, kde najdete další podrobnosti o všech poruchách souvisejících s vaším automobilem.

Kdykoli budete mít další dotazy týkající se Volvo V60, neváhejte se poradit s naším Volvo kategorie V60.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector